Dla nas praca zdalna jest standardem!

Przez wiele lat świadczenia usług IT zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy ponad 240 systemów oraz kompletnych rozwiązań, w tym również rozwój, integrację, utrzymanie, wsparcie systemów w obszarze IT i zarządzania biznesowego.

Mamy doświadczenie w tworzeniu systemów webowych i sprzedażowych, hurtowni danych, rozwiązań i migracji systemów opartych o Azure oraz automatyzacji testów. Pracujemy również z technologiami takimi jak: Blockchain, Internet of Things, Machine Learning i Artificial Intelligence.

Dostarczamy projekty zdalnie w całej Europie!

Inetum nie zwalnia tempa i melduje się w trybie pracy zdalnej! Wszystkie nasze projekty IT są w dalszym ciągu dostarczane do Klientów, odbieramy telefony i odpisujemy na maile. Teraz biznes wymaga odpowiedniego wsparcia. Inetum Polska  już od ponad 20 lat pracuje on-line dostarczając projekty dla swoich Klientów. My po prostu wiemy jak to robić!

END TO END SOLUTION

Konsultacje

Doradzamy w obszarze IT w celu zaspokojenia potrzeb biznesowych firmy.

Rozwijanie systemów

Uzyskaj kompleksowe rozwiązanie tworzenia oprogramowania.

Zespoły dedykowane

Ty decydujesz, ilu członków zespołu potrzebujesz i jakie muszą być ich kwalifikacje i poziom ich umiejętności.

Wsparcie & Utrzymanie

Przejmujemy odpowiedzialność za wydajność informatyczną i zoptymalizujemy koszty usług informatycznych.

NEARSHORE MODEL

IT Security

Inetum Polska posiada certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 27001. Dzięki systematycznemu podejściu do zarządzania naszymi projektami, procesami i poufnymi informacjami jesteśmy postrzegani jako zaufany Partner przez naszych Klientów. Potwierdzają to audyty wewnętrzne, zewnętrzne, jak również zamawiane specyficzne przez Klienta.

ZAPYTAJ EKSPERTA

Martin Konieczny

Razem z moim Zespołem jesteśmy zawsze blisko naszych klientów, pomagając im na wszystkich etapach współpracy w obszarze tworzenia oprogramowania.

Projekty, w których możemy Ci pomóc należą do obszaru:
– Technologie Java, .NET, Javascript / Frontend, Python, Kotlin,
– Integracja danych i przetwarzanie danych w chmurze
– Azure Migration i doradztwo (partner Microsoft)
– Business Intelligence doradztwo, projektowanie i wdrażanie
– IoT, rozwiązania rozproszone, automatyzacja dostaw i systemy komunikacyjne

(EN) We use cookies only for collective statistical purposes and to adapt the website to the user's needs. (PL) Używamy cookies w celach statystycznych oraz w dostosowaniu serwisu do użytkownika.