Rozwiązanie Chatbot
– prosta budowa i zarządzanie!

Elastyczna platforma, która optymalizuje budowanie czatbotów dedykowana do każdego rodzaju działalności. Nie musisz kodować żeby wprowadzać różne scenariusze konwersacji do kompletnego panelu administracyjnego.

Czym jest Bot Foundry?

Rozwiązanie Botfoundry jest oparte na kompleksowej platformie do tworzenia chatbotów.

Platforma ta opiera się na hybrydowej bazie technologicznej i narzędziu administracyjnym zaprojektowanym dla zespołów biznesowych w celu uzyskania większej autonomii w zarządzaniu botami.

Czy zarządzanie botem jest proste?

Portal administracyjny

Centralnym narzędziem Botfoundry jest portal administracyjny. Pozwala on zespołom biznesowym na niezależność w zarządzaniu treścią chatbota w fazie jego uruchomienia. Posiada on również narzędzia do monitorowania wydajności i analizy historii dialogów w celu ciągłego wzbogacania i ulepszania treści.

Industrializacja

Fabryka Bot Foundry została zaprojektowana by usprawnić różne scenariusze Chatbota w firmie. Pozwala również na tworzenie za pomocą kilku kliknięć nowych scenariuszy i związanych z nim portali administracyjnych. Dzięki fabryce Bot Foundry możesz szybko zaoferować swoim zespołom biznesowym nową linię usług wykonywanych przez Chatbota.

Chatboty z wbudowaną treścią

Chatboty te posiadają odpowiednią treść, która została wstępnie skonstruowana w celu zaspokojenia potrzeb rynku w określonych sektorach. Chatboty te są również przystosowalne i elastyczne pod względem treści, aby jak najdokładniej odpowiadać na potrzeby klienta. Rzeczywiste proponowane oferty znajdują się w sektorach:

 • Bot dla urzędów, banków 
 • Bot rekrutacyjny HR
 • Help Desk/Service Desk
 • E-commerce

Jak szybko mogę wdrożyć bota?

 

LINIA CZASU WDRAŻANIA PROJEKTU

Sprawdzona, szybka i skuteczna metodologia dla projektów chatbota

A co z funkcjami?

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Doskonałe narzędzie do radzenia sobie z pytaniami i odpowiedziami opartym na usłudze QnA Marker firmy Microsoft.

UKIERUNKOWANE DIALOGI

Zbuduj swoje okna dialogowe w naszym chatportalu, a w swoich plikach zaimplementuj linki obrazkowe i wideo.

INTENSYFIKACJE

Stwórz wszystkie możliwe scenariusze i związane z nimi pytania, dla których będziesz miał możliwość zdefiniowania dokładnych odpowiedzi.

FORMBOT

Dzięki wbudowanemu formularzowi, stwórz listę informacji, które chatbot musi zebrać aby zadawać  właściwe pytania w odpowiednim momencie.

LOGOWANIA

W sekcji logów należy sprawdzić czy czatbot odpowiada logicznie na zadawane pytania. Jeżeli nie, do panelu należy wprowadzić odpowiednie odpowiedzi i pytania. Z zakładki opinie, sprawdź zadowolenie użytkownika bota.

ANALIZY

Analityka pomoże Ci zobaczyć ogólne wyniki rozmów czatu z klientami, sprawdzą one jakie są jego mocne i słabe strony konwersacji.

Jak czatbot jest technicznie zbudowany?

Rozwiązanie na Twoim Azurze

Narzędziami wykorzystywanymi do zrozumienia języka rodzimengo wykorzystywane jest rozwiązanie są usługi poznawcze Microsoft Cloud Azure Cognitive (NLP LUIS, QnA Maker…). Rozwiązanie Botfoundry jest więc rozwiązaniem hostowanym w chmurze.

Klienci Botfoundry mogą hostować rozwiązanie w swoich własnych środowiskach chmury i być niezależni od monitorowania swojego rozwiązania. W innym modelu biznesowym Gfi jako dostawca CSP może hostować rozwiązanie w trybie SaaS.

Która licencja jest dla Ciebie odpowiednia?

Botfoundry proponuje różne rodzaje ofert, aby dostosować się do Twoich potrzeb.

Od prostego chatbota, który możesz stworzyć sam, chatbotów z wstępnie wypełnioną i przetestowaną treścią aż do fabryki czatbotów na dużą skalę;

Botfoundry oferuje szeroką gamę produktów, aby jak najlepiej spełnić Twoje potrzeby.

LICENCJA NA POJEDYŃCZEGO BOTA

Szybki i prosty w implementacji Chatbot wspierający obsługę modułów FaQ i dialogi.

 • Portal administratora/monitoringu
 • Moduł analityczny
 • Wtrącenia
 • Silnik QaA
 • Silnik ścieżek dialogowych

LICENCJA NA FABRYKĘ BOTÓW

BotFoundry to Platforma pozwalająca na szybkie tworzenie botów oraz dająca dostęp do informacji o statusach wdrożonych już botów.

 • Platforma fabryki botów obejmuje utrzymanie
 • Cena malejąca dla każdego nowego bota: każdy stworzony w fabryce bot ma coraz niższą miesięczną cenę. Im dłużej twój bot żyje, tym jest tańszy.
 • Model Chatbota w fabryce jest dynamiczny.
 • 1 Klik tworzy instancję Chatbota
 • Cena licencji każdego bota w fabryce jest miesięczną opłatą,
 • Koszt utrzymania maleje z każdym kolejnym wdrożonym botem

LICENCJE DEDYKOWANE DLA BRANŻ

To Chatboty gotowe do wdrożenia od zaraz! Zawierają predefiniowane treści, dzięki czemu może nawiązać konwersację z użytkownikiem zaraz po wdrożeniu. O szczegóły zapytaj naszego sprzedawcę.

 • Licencja roczna – możliwy hosting w środowisku chmury klienta
 • Miesięczna stawka ryczałtowa na pokrycie kosztów Azure (przypadku hostingu w środowiskach chmury klienta nie pobierana jest opłata)
 • Możliwość dodania dodtkowych usług w opcji
 • Ceny mogą się nieznacznie różnić w zależności od oferty
(EN) We use cookies only for collective statistical purposes and to adapt the website to the user's needs. (PL) Używamy cookies w celach statystycznych oraz w dostosowaniu serwisu do użytkownika.