Usługi

Dostarczamy projekty zdalnie w całej Europie! Inetum już od ponad 20 lat pracuje on-line dostarczając projekty dla swoich Klientów. My po prostu wiemy jak je robić!

Projekty Fixed Price

Przejmujemy odpowiedzialność za realizację projektów. Bazując na bogatym doświadczeniu osiągamy optymalne efekty na każdym etapie projektu.

Integracja systemów

Nasi eksperci techniczni dostarczają szeroki zakres usług opartych o platformy integracyjne zarówno enterprise, jak i opensource.

Wsparcie i utrzymanie

Świadczymy usługi wsparcia i utrzymania. Spełniamy restrykcyjne SLA oraz KPI. Świadczymy usługi 24/7.

Outsourcing systemów

Optymalizujemy TCO poprzez przejęcie odpowiedzialności za obsługę systemów od wsparcia technicznego po analizę i dostawę nowych funkcji.

IT profesjonaliści i outsourcing zespołów

Dostarczamy usługi time & material, świadczone przez pojedynczych specjalistów jak i całe zespoły. Pracujemy zarówno zdalnie, jak i u klienta.

Wytwarzanie produktów

Dostarczamy kompletne zespoły scrumowe zajmujące się dostarczaniem produktów, począwszy od koncepcji formy, aż do wprowadzenia na rynek.

TECHNOLOGIE

W tych technologiach mamy ekspercki poziom!

W naszym zespole mamy kilkudziesięciu specjalistów z zakresu Platformy .NET oraz SharePoint. Zapewniają oni wsparcie każdego projektu, w którym ważna jest komunikacja oraz wielozadaniowość. To wszystko pozwala nam na opracowywanie przyjaznych w użyciu aplikacji webowych oraz zarządzanie nimi i zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa. Przykłady użycia: elektroniczny obieg dokumentów, systemy zarządzania pracownikami, portale wewnętrzne, portale obsługi klientów.

Tym obiektowym językiem programowania włada u nas na eksperckim poziomie sporo osób. To z ich pomocą jesteśmy w stanie wytworzyć oprogramowanie, które obsłuży najbardziej skomplikowane procesy po stronie klientów – od systemów bankowych, przez logistykę, ubezpieczenia, aerospace, po rozwiązania ściśle telekomunikacyjne.

Gdy myślimy o Cloud Computing…. wiemy, że sztab naszych specjalistów w profesjonalny sposób zajmie się każdą chmurą obliczeniową w zakresie przetwarzania danych. Chmura to wolność. Wspieramy klientów przy wyborze chmur, ich konfiguracji, obsłudze oraz optymalizacji kosztowych. Nie są nam obce rozwiązania private cloud (działające bezpośrednio u klientów) jak i public cloud (działające w oparciu o np.Amazon Web Services, Google Cloud Platform, Microsoft Azure), czy też tzw. hybrid – łączące wygodę i bezpieczeństwo danych.

Posiadamy kilkunastu specjalistów w zakresie AngularJS, czyli otwartego frameworka opartego na języku JavaScript. Powstał dzięki Google! A dziś wspomagają tworzenie i rozwój aplikacji internetowych np. na pojedynczej stronie. Klienci doceniają jego zalety np. w panelach obsługi klienta, czy zarządzaniu przeróżnymi biznesami z poziomu przeglądarki internetowej.

W zakresie Data Base posiadamy na stałe kilkunastu specjalistów, którzy zmierzą się z każdym schematem, tabelą, zapytaniem SQL, ODBC, JDBC. Pracujemy na obszernych bazach, zapewniając rozwój biznesu w przeróżnych obszarach, w jakich pracują nasi klienci. Zapewniamy wsparcie od niskiego poziomu baz danych do tzw. database-management system (DBMS), chcąc uprościć klientom zarządzanie zasobami jakie zgromadzili.

Mediacja to temat, którym świetnie operuje u nas aż kilkudziesięciu specjalistów. To oni łączą i konwertują przeróżne zasoby – działające nieprzerwanie, aby zapewnić np. klientom telekomunikacyjnym zintegrowany proces billingowania. Dzięki temu operatorzy mogą dołączać kolejne nowe usługi, bez obawy o rozliczanie swoich użytkowników końcowych. Uniknięcie problemów technologicznych w biznesie klientów to nasz główny cel.

Bez aplikacji mobilnych nie wyobrażamy już sobie życia, te wydawałoby się małe, instalowane w smartfonach – programy, dodają im niesamowitej wydajności, funkcji, a czasem i rozrywki. W naszym zespole aż kilkanaście osób biegle operuje w technologiach mobilnych, tworząc dla klientów oprogramowanie mobile oraz rozwijając szalone koncepcje na platformach Android czy iOS.

Internet of Things (IoT) to technologie i rozwiązania, które są oczkiem w głowie naszych kilku specjalistów. Znają oni wszystkie tajemnice łączenia urządzeń w bardzo różnych obszarach rynku. Inteligentne liczniki poboru mocy, wody, gazu czy smart lodówki, pralki oraz automatyka magazynowa – z takimi wyzwaniami mierzymy się na co dzień. Rozwijam i programujemy też cały embedded systems.

Gdy pomyślimy o rozwiązaniach Big Data to wiemy, że na naszym pokładzie jest zespół specjalistów w tym zakresie. To oni zmierzą się z każdym wyzwaniem przetwarzania ogromnych zasobów danych. A jak wiadomo dane to złoto XXI wieku i aby osiągnąć kolejne poziomy rozwoju biznesu, trzeba być w stanie sprawnie opracować przeogromne zakresy danych. My w tym jesteśmy bardzo dobrzy! Bazy, pliki, masowe raporty z czujników i urządzeń analizy to nasze naturalne środowisko pracy z Big Data.

Technologia machine-to-machine (M2M) – czyli urządzeń, które się między sobą komunikują np. raportując stany oraz podejmując samodzielnie decyzje – to w naszym zespole zadanie aż dla kilkunastu ekspertów. Podejmą się zarówno wdrożenia nowego systemu komunikacji (M2M) lub przejmą i zoptymalizują obecnie używane. M2M to rozwiązania dla logistyki, magazynowania, zdalnej kontroli, nadzorowania dostaw i odbiorów, zarządzanie flotami czy telemedycyny.

W zakresie VoIP (voice over IP) mamy specjalistów, którzy wykorzystując zalety tej technologii łączą przeróżne usługi naszych klientów. Transmisja głosu i multimediów poprzez Internet Protocol (IP) to dziś standard i świetna metoda na optymalizację kosztów komunikacji. Łączymy nie tylko telefony VoIP na biurkach, ale i dedykowane aplikacje PC, mobilne, czy takie działające wyłącznie w przeglądarkach www.

Nie było by świetnego oprogramowania dla naszych klientów, gdyby nie ściśle nadzorowany proces wytwarzania kodu oraz jego ciągłego testowania. Czuwa nad tym wszystkim ponad kilkudziesięciu specjalistów. Software Quality Assurance (SQA) zapewnia, że używamy właściwych technologii we właściwy sposób i dzięki temu zyskujemy na czasie! A proces ten obejmuje cały cykl: zbieranie wymagań, projektowanie oprogramowania, kodowanie, kontrola kody, konfiguracja, testy użytkowe, migracje i wdrożenia oraz analizy, pomiary i cykliczne weryfikacje poprawności.

(EN) We use cookies only for collective statistical purposes and to adapt the website to the user's needs. (PL) Używamy cookies w celach statystycznych oraz w dostosowaniu serwisu do użytkownika.