Mediation and Charging

Ekosystem rozwiązań telekomunikacyjnych

Inetum Polska współpracuje z wieloma dostawcami oferującymi platformy mediacji i chargingu, w celu stworzenia konwergentnego ekosystemu, skalowalnego, elastycznego i ekonomicznego. Pomagamy operatorom zdobyć wiedzę na temat tworzenia reguł biznesowych, aby zoptymalizować rosnący ruch transmisji danych w sieciach 3G / LTE.

Funkcjonalność

  • Wiedza o dziedzinie przetwarzania danych masowych
  • Instalacja i integracja platform mediacyjnych z siecią GSM / 3G / LTE i BSS
  • Dostosowanie platformy zgodnie z wymaganiami biznesowymi
  • Dostosowanie przepływu pracy, wdrożenie i testowanie, w tym ładowanie w czasie rzeczywistym

Wspiera procesy

  • Tworzenie taryf przedpłaconych, opłacanych z góry i konwergentnych z usługami i migracją ze starszego systemu do nowych systemów rozliczeniowych
  • Wybrane tworzenie i działanie platform: DigitalRoute – MediationZone® i Nokia Siemens Networks – charge @ once mediate
  • Całodobowe wsparcie SLA dla platform i usług

ZAPYTAJ EKSPERTA

Marcin Mizgalski

Wspólnie z moimi klientami jestem zaangażowany w prowadzenie projektów ukierunkowanych głównie na wdrożenia innowacji technologicznych, transformacje cyfrowe jak również modelowanie kompleksowych usług IT pomiędzy różnymi działami danej organizacji. W ramach aktywności w Inetum mam przyjemność rozwijać strategię sprzedaży wokół IoT, Blockchain, Telekomunikacji, jak również pozyskiwać klientów z pozostałych segmentów rynku promując wyżej wymienione technologie. W codziennej pracy skupiam się na realizacji projektów międzynarodowych, głównie w obszarze Europy zachodniej.

(EN) We use cookies only for collective statistical purposes and to adapt the website to the user's needs. (PL) Używamy cookies w celach statystycznych oraz w dostosowaniu serwisu do użytkownika.