Telecom

Inetum od wielu lat dostarcza technologie i tworzy oprogramowanie dla sektora telekomunikacyjnego. Dzięki naszemu doświadczeniu i kompetencjach możemy dostarczać rozwiązania dopasowane do potrzeb operatorów sieci i dostawców usług mobilnych.

Internet Rzeczy (IoT)

Złożony rozwój ekosystemów IoT (Internet of Things) obejmuje rozwiązania osadzone, masowe przetwarzanie danych i analizy, dedykowane aplikacje IoT do monitorowania urządzeń i zdalnego sterowania.

Blockchain

Uczestniczymy w rozwoju ekosystemu Blockchain, którego celem jest łączenie różnych sieci Blockchain jako jednej platformy parasolowej.

Customer Experience Platforms

Rozwój platform CX, ma na celu spojrzenie na klienta 360 stopniach, kompleksową obsługę zachowań klientów i automatyzację procesów sprzedażowych.

Next Generation Services

Projektowanie i rozwój rozwiązań telekomunikacyjnych wymagających głębokiej znajomości specyfikacji i protokołów sieciowych. Platformy IN i ich modelowanie w nowoczesny sposób.

Mediation and Charging

Integracje, wdrażanie i rozwój platform mediacji i opłat mających na celu skalowalne, elastyczne, efektywne kosztowo i konwergentne budowanie ekosystemów.

IT Services Outsourcing and Operations

Szeroka gama usług wsparcia i utrzymania aplikacji oraz operacji. Aktywny monitoring aplikacji w trybie 24h/7.

OSS Transformers

Istniejące integracje i rozwój platform OSS (bardzo często obsługa starszych komponentów) z zupełnie nowymi konfiguracjami. Oprogramowanie IBM Tivoli, oprogramowanie FNT, rozwiązania Nokia OSS, dedykowane wdrożenia.

(EN) We use cookies only for collective statistical purposes and to adapt the website to the user's needs. (PL) Używamy cookies w celach statystycznych oraz w dostosowaniu serwisu do użytkownika.