Traviata CRM

Rozwiązanie Traviata CRM dla branży ubezpieczeniowej

W modelu dystrybucji bezpośredniej (B2C), sukces firmy polega na znajdowaniu, obsłudze i utrzymaniu zadowolonych, lojalnych klientów. Te ważne relacje z klientami muszą być zarządzane w całym przedsiębiorstwie pomiędzy sprzedażą, marketingiem i obsługą klienta.

Ponad 25 lat doświadczenia w branży finansowej pozwoliło fimie RealDolmen na stworzenie rozwiązania CRM Traviata, które wspiera procesy sprzedaży i obsługi klienta w branży ubezpieczeniowej. Narzędzie to doskonale współpracuje z wiodącym na rynku Microsoft Dynamics CRM. Widok karty klienta centralizuje wszystkie informacje na temat stron posiadaczy polis (beneficjentów), które często są rozproszone po różnych działach informacje o kiliencie, aktualne polisy, składki, alerty, aktywa i pasywa czy bilans księgowy.

Prawdziwy widok 360° pozwala na śledzenie przez firmy ubezpieczeniowe – sprzedaży, jak również identyfikację polis i rodzaj zdarzenia. Pracując z pośrednikami, Traviata może wspierać zarówno procesy biznesowe skupiające się wokół kanału dystrybucji jak i procesu sprzedaży B2B.

Benefity

  • Większa przejrzystość i widoczność w odniesieniu do działań w ramach różnych usług
  • Możliwość śledzenia kluczowych wskaźników wydajności (KPI)
  • Lepsza obsługa i komunikacja z klientami i agentami bankowymi.
  • Bardziej efektywne dzielenie się pracą i ustalanie priorytetów
  • Niezawodna technologia Microsoft z nieograniczonymi możliwościami rozbudowy
Single View of the Customer (B2C)
Single View of the Broker (B2B)
Claims Management (B2C)

Wybrani Klienci

Wielu ubezpieczycieli z tysiącami użytkowników już korzysta z naszego rozwiązania CRM dla ubezpieczycieli, są wśród nich:

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabriela Stocka

Gabriela Stocka

Posiadam 7- letnie doświadczenie pracy w banku, w sprzedaży instrumentów finansowych oraz doradztwie inwestycyjnym. Dostarczam specjalistów do realizacji całych projektów dla firm oraz instytucji finansowych. Dzięki wysoko wykwalifikowanym osobom moi klienci otrzymują najlepsze możliwe rozwiązania.

(EN) We use cookies only for collective statistical purposes and to adapt the website to the user's needs. (PL) Używamy cookies w celach statystycznych oraz w dostosowaniu serwisu do użytkownika.