Traviata CRM

Rozwiązanie Traviata CRM dla branży ubezpieczeniowej

W modelu dystrybucji bezpośredniej (B2C), sukces firmy polega na znajdowaniu, obsłudze i utrzymaniu zadowolonych, lojalnych klientów. Te ważne relacje z klientami muszą być zarządzane w całym przedsiębiorstwie pomiędzy sprzedażą, marketingiem i obsługą klienta.

Ponad 25 lat doświadczenia w branży finansowej pozwoliło fimie RealDolmen na stworzenie rozwiązania CRM Traviata, które wspiera procesy sprzedaży i obsługi klienta w branży ubezpieczeniowej. Narzędzie to doskonale współpracuje z wiodącym na rynku Microsoft Dynamics CRM. Widok karty klienta centralizuje wszystkie informacje na temat stron posiadaczy polis (beneficjentów), które często są rozproszone po różnych działach informacje o kiliencie, aktualne polisy, składki, alerty, aktywa i pasywa czy bilans księgowy.

Prawdziwy widok 360° pozwala na śledzenie przez firmy ubezpieczeniowe – sprzedaży, jak również identyfikację polis i rodzaj zdarzenia. Pracując z pośrednikami, Traviata może wspierać zarówno procesy biznesowe skupiające się wokół kanału dystrybucji jak i procesu sprzedaży B2B.

Benefity

  • Większa przejrzystość i widoczność w odniesieniu do działań w ramach różnych usług
  • Możliwość śledzenia kluczowych wskaźników wydajności (KPI)
  • Lepsza obsługa i komunikacja z klientami i agentami bankowymi.
  • Bardziej efektywne dzielenie się pracą i ustalanie priorytetów
  • Niezawodna technologia Microsoft z nieograniczonymi możliwościami rozbudowy
Single View of the Customer (B2C)
Single View of the Broker (B2B)
Claims Management (B2C)

Wybrani Klienci

Wielu ubezpieczycieli z tysiącami użytkowników już korzysta z naszego rozwiązania CRM dla ubezpieczycieli, są wśród nich:

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabriela Stocka

Gabriela Stocka

Posiadam 7- letnie doświadczenie pracy w banku, w sprzedaży instrumentów finansowych oraz doradztwie inwestycyjnym. Dostarczam specjalistów do realizacji całych projektów dla firm oraz instytucji finansowych. Dzięki wysoko wykwalifikowanym osobom moi klienci otrzymują najlepsze możliwe rozwiązania.