RPA – Robotic Process Automation

Gdy roboty przejmują obsługę powtarzalnych procesów

Robotic Process Automation (RPA) może przynieść nawet do 50% oszczędności kosztów dzięki automatyzacji intensywnych i powtarzalnych zadań. Zwiększają dokładność i wydajność wykonywania procesów. RPA jako pracownik wirtualny replikuje działania użytkowników, prowadzi do zmniejszenia lub wykluczenia interwencji człowieka w powtarzalnych i trudnych procesach manualnych. Banki, instytucje finansowe i firmy ubezpieczeniowe przekształcają podstawowe operacje i wprowadzają innowacje w zarządzanie procesami.

Dlaczego my?

  • Ludzie – doświadczony zespół konsultantów
  • Projekty – dzielimy się dobrymi praktykami wypracowanymi w realizowanych projektach
  • Narzędzia – UiPath, Blueprism oraz kilka narzędzi open source

Wspiera procesy

  • Backoffice – procesy związane z powtarzalnymi procesami.
  • Finanse – procesy związane z weryfikację, dokonywaniem porównań oraz wprowadzaniem standardowych informacji w systemach księgowych.
  • Obsługa klienta – procesy obsługi zgłoszeń.

ZAPYTAJ EKSPERTA

Monika Łuszczak

Monika Łuszczak

Doradzam instytucjom finansowym i firmom działającym w handlu międzynarodowym jak przeciwdziałać praniu brudnych pieniędzy oraz defraudacjom finansowym przez zastosowanie naszego rozwiązania kdPrevent. Po dogłębnej analizie potrzeb, dopasowujemy moduły kdPrevent do indywidualnych wymagań Klienta. Jestem także w stanie pomóc stworzyć długoterminową strategię dla firm w zakresie compliance.