Machine Learning

Uczenie maszynowe w służbie analizy danych

Uczenie maszynowe to jeden z elementów sztucznej inteligencji, który zaczyna zdobywać praktyczne zastosowania w biznesie. Wspieramy klientów w procesie tworzenia dynamicznych wzorców, które prezentują wyniki powiązania, analogii czy też zależności.

Wzorce opracowywane są na podstawie analizy dużych zbiorów danych, a podstawą ich uzyskania jest w rzeczywistości zastosowanie mechanizmów analizy statystycznej działających z dużą wydajnością i w dużej skali.

Dlaczego my?

  • Ludzie – doświadczony zespół konsultantów
  • Projekty – dzielimy się dobrymi praktykami wypracowanymi w realizowanych projektach
  • Narzędzia – dobieramy narzędzie do potrzeby jaka jest w danym projekcie.

Wspiera procesy

  • Backoffice – procesy związane z powtarzalnymi procesami.
  • Finanse – procesy związane z weryfikację, dokonywaniem porównań oraz wprowadzaniem standardowych informacji w systemach księgowych.
  • Obsługa klienta – procesy obsługi zgłoszeń.

ZAPYTAJ EKSPERTA

Bartosz Rybski

Ponad 10 lat doświadczenia w budowaniu dedykowanych rozwiązań IT nearshore dla znanych klientów korporacyjnych z DACH i USA. Wspieram Transformację Cyfrową sprawdzonymi usługami i przyspieszam innowacyjnymi technologiami. Zawsze poszukuje długoterminowej relacji z podejściem „Myśl globalnie, działaj lokalnie”. Ukończyłem studia MBA.

(EN) We use cookies only for collective statistical purposes and to adapt the website to the user's needs. (PL) Używamy cookies w celach statystycznych oraz w dostosowaniu serwisu do użytkownika.