Digital Contact Channels

Wymiana informacji w jednym narzędziu

Nowe regulacja na rynku wprowadzają szereg dodatkowych obowiązków, dlatego właśnie dla naszych klientów staramy się dostarczyć rozwiązania, które pozwolą im na szybką implementację, optymalizację kosztową i koncentrację na procesie biznesowym.

Jeśli szukasz szybkiego do zaimplementowania narzędzia, które będziesz mógł samodzielnie konfigurować, dzięki któremu będziesz w stanie prowadzić wymianę informacji w jednym narzędziu, to właśnie tym jest nasz system Ankieta. Modularne rozwiązanie pracuje tam gdzie trzeba podjąć decyzje i przy audytowanych zasadach jak zweryfikować. Jest to złożony proces porównania tezy z listą cech/preferencji czy kryteriów.

Dlaczego my?

  • Doświadczenie – zdobyte na projektach realizowanych od prawie 20 lat.
  • Silnik decyzyjny – oparty na strategiach i regułach biznesowych budowanych w prostym graficznym interfejsie przez biznes
  • Narzędzia – modułowe rozwiązanie, elastycznie dopasowane do potrzeby biznesowej

Wspiera procesy

  • Wprowadzanie regulacji, wsparcie procesów wprowadzonych nowymi regulacjami, które wymagają uwierzytelnionego kontaktu z klientem.
  • Komunikacji od klientów typu: ankiety, sugestie, zapytania przekazane zgodnie z mapą kryteriów.
  • Badanie rynku.
  • Wewnętrzne komunikacja w firmach, wprowadzenie elementów interaktywnej komunikacji, zbieranie opinii sugestii oraz zapotrzebowań.

ZAPYTAJ EKSPERTA

Małgorzata Mierzwa-Trybuła

Od ponad 6 lat zajmuję się kompleksową sprzedażą rozwiązań IT w zakresie rozwoju oprogramowania, redukcji kosztów, poprawy jakości oraz wydajności systemów dla klientów z sektora SMB, branży finansowej, a także klientów międzynarodowych. W Inetum dostarczam rozwiązania compliance, w oparciu o platformę kdPrevent. Wspieram Klientów w skutecznym wykrywaniu defraudacji finansowych, przeciwdziałaniu prania pieniędzy oraz spełnieniu wymogów regulacyjnych m.in IV Dyrektywa AML, listy sankcyjne, regulacje międzynarodowe. W swojej pracy cenię długofalowe partnerskie relacje.