Digital Contact Channels

Wymiana informacji w jednym narzędziu

Nowe regulacja na rynku wprowadzają szereg dodatkowych obowiązków, dlatego właśnie dla naszych klientów staramy się dostarczyć rozwiązania, które pozwolą im na szybką implementację, optymalizację kosztową i koncentrację na procesie biznesowym.

Jeśli szukasz szybkiego do zaimplementowania narzędzia, które będziesz mógł samodzielnie konfigurować, dzięki któremu będziesz w stanie prowadzić wymianę informacji w jednym narzędziu, to właśnie tym jest nasz system Ankieta. Modularne rozwiązanie pracuje tam gdzie trzeba podjąć decyzje i przy audytowanych zasadach jak zweryfikować. Jest to złożony proces porównania tezy z listą cech/preferencji czy kryteriów.

Dlaczego my?

  • Doświadczenie – zdobyte na projektach realizowanych od prawie 20 lat.
  • Silnik decyzyjny – oparty na strategiach i regułach biznesowych budowanych w prostym graficznym interfejsie przez biznes
  • Narzędzia – modułowe rozwiązanie, elastycznie dopasowane do potrzeby biznesowej

Wspiera procesy

  • Wprowadzanie regulacji, wsparcie procesów wprowadzonych nowymi regulacjami, które wymagają uwierzytelnionego kontaktu z klientem.
  • Komunikacji od klientów typu: ankiety, sugestie, zapytania przekazane zgodnie z mapą kryteriów.
  • Badanie rynku.
  • Wewnętrzne komunikacja w firmach, wprowadzenie elementów interaktywnej komunikacji, zbieranie opinii sugestii oraz zapotrzebowań.

ZAPYTAJ EKSPERTA

Monika Łuszczak

Monika Łuszczak

Doradzam instytucjom finansowym i firmom działającym w handlu międzynarodowym jak przeciwdziałać praniu brudnych pieniędzy oraz defraudacjom finansowym przez zastosowanie naszego rozwiązania kdPrevent. Po dogłębnej analizie potrzeb, dopasowujemy moduły kdPrevent do indywidualnych wymagań Klienta. Jestem także w stanie pomóc stworzyć długoterminową strategię dla firm w zakresie compliance.