DevOps

Zapewniamy ciągłość działania systemów i rozwiązań

DevOps nie jest ani narzędziem, ani techniką. To zmiana kultury organizacji. Ideą DevOps jest usprawnienie procesu dostarczania oprogramowania. DevOps to filozofia działania firmy stanowiąca część procesu Continuous Integration (CI) & Continuous Delivery (CD). Od planowania projektu do skuteczności operacyjnej. Osiągane jest ono na drodze lepszej współpracy wewnątrz organizacji i eliminacji barier komunikacyjnych. Szybkie dostarczanie oprogramowania wymaga współpracy zespołu programistów (Dev) i administratorów (Ops), a nierzadko także analityków biznesowych i kadry menadżerskiej.

Dlaczego my?

  • Ludzie – doświadczony zespół konsultantów
  • Projekty – dzielimy się dobrymi praktykami wypracowanymi w realizowanych projektach
  • Narzędzia – szeroki wachlarz technologii, różne potrzeby naszych klientów, dały nam możliwość sprawdzenie licznych narzędzi

Wspiera procesy

  • Infrastructure automation – budowa procesów wytwarzania oprogramowania, w ramach którego projektowanie i powoływanie środowisk rozwojowych będzie w pełni zautomatyzowane.
  • Deployment & monitoring automation – budowa procesów automatycznego powoływania i monitorowania środowisk rozwojowych.
  • Microservices architecture – usługi doradcze związane z projektowaniem środowisk mikroserwisów.

ZAPYTAJ EKSPERTA

Przemysław Saniak

Pomagam naszym partnerom zmierzyć się ze współczesnymi wyzwaniami technologicznymi. Posiadam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z klientami z UK, USA, Niemiec czy Skandynawii. Obecnie najbardziej fascynują mnie tematy związane z wykorzystaniem chmury, Internetem Rzeczy i wykorzystaniem danych do rozwoju biznesu. Z chęcią doradzam partnerom w budowie dedykowanych dla nich rozwiązań.

(EN) We use cookies only for collective statistical purposes and to adapt the website to the user's needs. (PL) Używamy cookies w celach statystycznych oraz w dostosowaniu serwisu do użytkownika.