Business Intelligence

Niezbędna wiedza aby lepiej zarządzać biznesem

Jest procesem przekształcania danych w informacje, a następnie informacji w wiedzę. Business intelligence stanowi narzędzie menedżerów i specjalistów zajmujących się analizami i strategią firmy.

Poprzez kombinację architektury systemu, aplikacji oraz baz danych, umożliwia prowadzoną w czasie rzeczywistym analizę oraz przekształcenia, dostarczając potrzebną informację i wiedzę biznesowi. Często wykorzystuje przetwarzanie napływających na bieżąco danych. Narzędzia BI pozwalają na tworzenie indywidualnych przejrzystych raportów oraz pulpitów z wizualizacją wybranych danych.

Dlaczego my?

  • Ludzie – doświadczony zespół konsultantów, usługi doradcze
  • Projekty – dzielimy się dobrymi praktykami wypracowanymi w realizowanych projektach
  • Narzędzia – różne potrzeby naszych klientów, dały nam możliwość sprawdzenie narzędzi dostępnych na rynku w obszarze BI (Tableau, Microsoft)

Wspiera procesy

  • Backoffice – procesy związane z analizą i tworzenie statystyk
  • Dział IT – optymalizacja zarządzania hurtownią danych, przechowywania i porządkowania danych.
  • Finanse – narzędzie umożliwiające wygenerowanie raportów, optymalizacja czasu pracy i zwiększenie efektywności, łatwiejsze śledzenie sytuacji oraz nieprawidłowości finansowych
  • Biznes – łatwe i szybkie generowanie raportów, śledzenie w czasie rzeczywistym wyników firmy w ramach określonych wcześniej wymagań
  • Sprzedaż – możliwość śledzenia na bieżąco wyników sprzedażowych, zarządzania sprzedażą i generowania raportów.

ZAPYTAJ EKSPERTA

Kamil Straziński

Od początku kariery jestem związany z branżą IT, a od ponad 4 lat zajmuję się bezpośrednią współpracą z klientem. Swoje działania koncentruję na rynku skandynawskim oraz obszarze BI, dla którego dostarczam wysoko wykwalifikowane zespoły specjalistów.

(EN) We use cookies only for collective statistical purposes and to adapt the website to the user's needs. (PL) Używamy cookies w celach statystycznych oraz w dostosowaniu serwisu do użytkownika.