Enterprises

W pełni wspieramy te obszary biznesowe: Finanse, Telecom, Aerospace, Enterprises.

AUTOMOTIVE

Nasze rozwiązania w sektorze motoryzacyjnym

Aftersales Support System

Dedykowane rozwiązanie dla importerów i sieci dealerskich które wspierają procesy sprzedaży obsługi klienta B2C i B2B w zakresie sprzedaży części i akcesoriów zintegrowanych z systemami fabrycznymi, importera, DMS i magazynowymi.

Car Offer Generator

System wsparcia sprzedaży w sieci dealerskiej B2C i B2B w przygotowywaniu kompletnych ofert sprzedaży samochodu takich jak: specyfikacja samochodu, oferta finansowa, oferta akcesoriów i usług dodatkowych. System jest zintegrowany z CRM, DMS i systemami fabrycznymi

Car Configuration

System wsparcia sprzedaży dla importerów i sieci dealerskich. Służy do przygotowania kompletnej i dedykowanej dla klienta konfiguracji na podstawie danych fabrycznych, oficjalnych cenników i materiałów marketingowych. Jest zintegrowany z CRM i służy do pozyskiwania leadów.

Campaign Factory

Systems umożliwia tworzenie i wykorzystywanie jednej spójnej kampanii marketingowej dla wszystkich Dealerów. Chętnie jest również wykorzystywany przez marketerów do planowania i raportowania kampanii lokalnych oraz monitorowania efektów. Campaign Factory można zintegrować z CRM.

CarID Automated Identification

Jest platformą dla Importerów oraz sieci  dealerskich która umożliwia automatyczną identyfikację auta. Możliwa jest ona w obszarze serwisu sieci dealerskiej. CarID monitoruje zarówno lokalizację samochodu  jak również informuje o postępie w realizacji kolejnych etapów prac serwisowych.

Case Management / Document Management System

System do obsługi  i automatyzacji procesów takich jak: obieg dokumentów, rozpatrywanie wniosków, obsługa dostawców, zarządzanie zgłoszeniami oraz zarządzanie flotą.

Business Intelligence (BI) & Big Data (BD)

Wsparcie w obszarze developmentu raportowania , utrzymania oraz analizy danych w oparciu o nowoczesne systemy BI – Power BI, Tableau. Budowa dedykowanych rozwiązań zarówno w obszarze zarządzania danymi, security, oraz utrzymania i rozwoju Data Lake w oparciu o dostępne na rynku narzędzia.

IT Outsourcing

Zapewniamy kompleksową realizację projektów: analiza i konsulting, wdrożenie, wsparcie i utrzymanie. Doświadczenie w innowacyjnych rozwiązaniach.

Service Desk IT

Oferujemy usługi związane z obsługą incydentów przy pomocy zdalnej linii wsparcia przy zachowaniu zasad SLA.

RETAIL

Nasze wsparcie dla branży Retail

Case Management / DMS

System dla branży Retail do obsługi  i automatyzacji procesów takich jak: obieg dokumentów, rozpatrywanie wniosków, obsługa dostawców czy zarządzanie zgłoszeniami oraz flotą.

IT Outsourcing

Zapewniamy kompleksową realizację projektów: analiza i konsulting, wdrożenie, wsparcie i utrzymanie. Doświadczenie w innowacyjnych rozwiązaniach.

E-commerce solutions

Dostarczamy dedykowane oraz indywidualne rozwiązania wspierające procesy ecommerce na rynku polskim i europejskim. Wspólnie z naszymi klientami rozwijamy dostarczane rozwiązania odpowiadając na zmieniające się potrzeby rynku.

Business Intelligence (BI) i Big Data (BI)

Proponujemy narzędzia analityczne BI wspierające procesy biznesowe tj. analizy, raporty, sprzedaż – wspierające dashboardy i wizualizacja danych.

(EN) We use cookies only for collective statistical purposes and to adapt the website to the user's needs. (PL) Używamy cookies w celach statystycznych oraz w dostosowaniu serwisu do użytkownika.