Aerospace

Branża Aerospace jest jedną z najpełniej otoczonych technologiami IT, które zmieniają jej oblicze!

ROZWÓJ AEROSPACE

Technologie zmieniają się nieustannie. Posiadając własne rozwiązania testowe i laboratorium IT, jesteśmy w stanie dostarczać czy modyfikować już istniejące systemy - szybciej i sprawniej.

Aerospace information systems

Gdy wiedza o stanie np. danego statku powietrznego, urządzeniach pokładowych itd. jest niezbędna i to w czasie rzeczywistym, znajdziemy na to rozwiązanie systemowe.

Maintenance systems

Zapewniamy stałe wsparcie i opiekę w zakresie systemów lotniczych oraz podnoszenie ich bezpieczeństwa.

IoT monitoring systems

Elementy Internetu rzeczy zapewniają dziś niezbędną wiedzę w funkcjonowaniu biznesu Aerospace. Dostarczamy gotowe platformy IoT dedykowane tej branży.

Artificial Intelligence (AI) and predicting systems

Analiza milionów próbek danych, miliardów statusów urządzeń w lotnictwie nie była by możliwa, gdyby nie rozwiązania Sztucznej Inteligencji. Nasze systemy są gotowe by przewidywać przyszłe wydarzenia.

Systems migration

W sytuacji potrzeb migracji systemów do nowszych rozwiązań, albo eksportu dużych zasobów danych, posiadamy wieloletnie doświadczenie w migracjach zasobów w sektorze Aerospace.

ZAPYTAJ EKSPERTA

Robert Filipowski

Przez ostatnie 20 lat pracowałem w branży IT, głównie jako osoba odpowiedzialna za strategię sprzedaży i rozwój biznesu. Cała moja kariera zawodowa związana jest ze sprzedażą i współpracą z klientami korporacyjnymi.

Miałem przyjemność budować swoje doświadczenie we współpracy z największymi klientami na polskim rynku (ale nie tylko), pomagając im w rozwoju ich biznesu.

Odpowiadam również za budowanie strategii firmy oraz bieżące prowadzenie działu sprzedaży, co obejmuje wsparcie, negocjacje kontraktów i budowanie relacji z klientami.