Aerospace

Branża Aerospace jest jedną z najpełniej otoczonych technologiami IT, które zmieniają jej oblicze!

ROZWÓJ AEROSPACE

Technologie zmieniają się nieustannie. Posiadając własne rozwiązania testowe i laboratorium IT, jesteśmy w stanie dostarczać czy modyfikować już istniejące systemy - szybciej i sprawniej.

Aerospace information systems

Gdy wiedza o stanie np. danego statku powietrznego, urządzeniach pokładowych itd. jest niezbędna i to w czasie rzeczywistym, znajdziemy na to rozwiązanie systemowe.

Maintenance systems

Zapewniamy stałe wsparcie i opiekę w zakresie systemów lotniczych oraz podnoszenie ich bezpieczeństwa.

IoT monitoring systems

Elementy Internetu rzeczy zapewniają dziś niezbędną wiedzę w funkcjonowaniu biznesu Aerospace. Dostarczamy gotowe platformy IoT dedykowane tej branży.

Artificial Intelligence (AI) and predicting systems

Analiza milionów próbek danych, miliardów statusów urządzeń w lotnictwie nie była by możliwa, gdyby nie rozwiązania Sztucznej Inteligencji. Nasze systemy są gotowe by przewidywać przyszłe wydarzenia.

Systems migration

W sytuacji potrzeb migracji systemów do nowszych rozwiązań, albo eksportu dużych zasobów danych, posiadamy wieloletnie doświadczenie w migracjach zasobów w sektorze Aerospace.

ZAPYTAJ EKSPERTA

Martin Konieczny

Zajmuję się szeroko rozumianą sprzedażą od ponad 15 lat, z czego ostatnie 7 lat poświęciłem branży IT głównie na rynkach Europy Zachodniej i Skandynawii. W tym czasie zdobyłem doświadczenie zarówno we wspieraniu Start Upów jak i dużych międzynarodowych korporacji. Mogę śmiało powiedzieć że nearshore to moja specjalizacja. Wraz ze swoim Zespołem możemy pomóc podczas całego procesu współpracy tj. od badania potrzeb, przez ich zaadresowanie w naszych strukturach, jak i negocjację kontraktu i ogólne wsparcie biznesowe – w każdym punkcie koncertując się na kliencie – a przez to budując długotrwałą relację.

(EN) We use cookies only for collective statistical purposes and to adapt the website to the user's needs. (PL) Używamy cookies w celach statystycznych oraz w dostosowaniu serwisu do użytkownika.