O nas

Jedna osoba wygrywa grę, a zespół wygrywa całe mistrzostwa! Wierzymy, że wspólna praca tworzy dobrą atmosferę i motywuje nas do działania.

Inetum Polska

Inetum Polska jest zwinną firmą świadczącą usługi IT, która pomaga instytucjom w maksymalnym wykorzystaniu przepływu cyfrowego. Rośniemy z każdym rokiem i zatrudniamy już 400 pracowników, utrzymujemy 30 wyspecjalizowanych grup oraz wspieramy ponad 40 systemów i platform.

W Inetum wierzymy, że wartości takie jak: praca zespołowa, ambicja, innowacyjność i zaangażowanie w projekty inspirują nas do działania!

Inetum World

Od 2016 roku, nasza firma dołączyła do Grupy Gfi Informatique (Inetum), która zatrudnia obecnie 27.000 specjalistów IT w 26 krajach.

Razem jesteśmy w stanie dostarczać globalnie rozwój systemów, integrację, ich utrzymanie oraz wsparcie w obszarze zarządzania IT i zarządzania biznesowego.

Technologie

Tworzymy rozwiązania m.in. dla banków, firm ubezpieczeniowych i telekomunikacyjnych.  Dostarczamy klientom sprawdzonych technologii w obszarach, takich jak: Java, rozwiązania Microsoft .NET, interfejsy użytkownika tj. AngularJs, jQuery, Ember.js, aplikacje mobilne.

Specjalizujemy się m.in. w tworzeniu systemów portalowych, systemów sprzedażowych, hurtowni danych, rozwiązań i migracji systemów opartych o platformę Azure, AWS i automatyzację testów. Nie obce są nam także technologie związane z Blockchain, Internet of Things, Machine Learning i Artificial Intelligence.

Produkty

Posiadamy również ponad dwudziestoletnie doświadczenie w rozwoju systemów tj. kdprevent i AntiFraud Hub zapobiegających praniu brudnych pieniędzy i wykrywaniu nadużyć zewnętrznych i wewnętrznych. Nasze sztandarowe rozwiązanie do zapobiegania praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu zostało wdrożone w kilkunastu krajach na świecie, w ponad 50 instytucjach.

LOKALIZACJE W POLSCE

INETUM WORLD W LICZBACH

27000

To łączna liczba wszystkich pracowników całej Grupy Inetum.

26

Jako grupa Inetum jesteśmy obecni w 26 krajach świata: Francja, Hiszpania, Portugalia, Belgia, Szwajcaria, Luxemburg, Wielka Brytnaia, Polska, Rumunia, Maroko, Wybrzeże Kości Słoniowej, Angola, USA, Meksyk, Kolumbia, Brazylia, Singapur, Stany Zjednoczone.

21

To nasze centra kompetencji, które znajdują się we Francji: (LILLE, LYON, NANTES, TOULOUSE, MEUDON) oraz w ALICANTE (Hiszpania), LISBONA (Portugalia), COVILHA (Portugalia), CASABLANCA (Moroko), WARSZAWA (Polska), POZNAŃ (Polska), LUBLIN (Polska), ŁÓDŹ (Polska) PUNE (Indie), SAO PAULO (Brazylia), BOGOTA (Kolumbia), MACAO (APAC), BUKARESZT (Rumunia).

6

Tyle FabLabów nasza firma posiada w Europie. Dla naszych klientów w laboratoriach czeka nie tylko innowacyjny sprzęt, ale też wiedza! Tworzymy tam również prototypy urządzeń by następnie je wyprodukować. Tam też została stworzona fabryka czatbotów, który rekomenduje firma Microsoft jako IP CoSell.

INETUM POLSKA W LICZBACH

400

To liczba specjalistów IT na pokładzie Inetum Polska.

240+

Tyle systemów zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy jako całościowe rozwiązania, wraz bieżącym utrzymaniem IT.

14

To liczba czołowych Partnerów z którymi współpracujemy.

4

W tylu lokalizacjach (Warszawa, Poznań, Łódź, Lublin) posiadamy centra kompetycyjne.

KIM JESTEŚMY? POZNAJ NASZE WARTOŚCI

Dobre wartości pomagają w osiągnięciu sukcesu - zwycięskie projekty i zadowolenie z pracy!

Solidarni

Jedna osoba wygrywa grę, a zespół wygrywa całe mistrzostwa! Wierzymy, że wspólna praca tworzy dobrą atmosferę i motywuje do działania. Pasja, odwaga, duch zespołowy, to niektóre z wielu cech zapewniających powodzenie naszych projektów.

Zaangażowani

Staramy się przewyższać oczekiwania i realizować zobowiązania wobec innych. W nasze wartości wpisuje się również odpowiedzialność za środowisko naturalne. Dlatego zachęcamy naszych pracowników do zaangażowania na rzecz ekologii poprzez udział w naszych ECO akcjach.

Ambitni

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, co potwierdzają opinie naszych Klientów. Dążymy do skutecznego działania, rozwijamy się i tworzymy nowe koncepcje.

Innowacyjni

Innowacja to podstawa naszego działania. Bierzemy pod uwagę wszystkie nowości, które mogą wpłynąć na optymalizację procesów biznesowych naszych klientów. Innowacyjne podejście oznacza dla nas rozwój i przyszłość naszej firmy.

W podróży do doskonałości

Nie wystarcza nam zadowalająca jakość — chcemy, aby wszystko, co robimy było najlepsze. Nieustannie opracowujemy nowe rozwiązania, wprowadzamy innowacje, zadajemy niestandardowe pytania po to, aby zaproponować naszym klientom optymalne rozwiązania.

PARTNERZY

Inetum współpracuje z wieloma zaufanymi partnerami – specjalistami z różnych dziedzin. System współpracy partnerskiej stanowi wartość dodaną dla klientów, ponieważ możemy w pełni wykorzystać synergię oraz zintegrować dodatkową wiedzę i technologie.

Zawsze dążymy do ulepszenia i wzbogacenia naszej oferty o dodatkowe usługi.
Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą partnerską, prosimy o kontakt z nami.