O nas

Jedna osoba wygrywa grę, a zespół wygrywa całe mistrzostwa! Wierzymy, że wspólna praca tworzy dobrą atmosferę i motywuje nas do działania.

Inetum Polska

Inetum Polska jest zwinną firmą świadczącą usługi IT, która pomaga instytucjom w maksymalnym wykorzystaniu przepływu cyfrowego. Rośniemy z każdym rokiem i zatrudniamy już 400 pracowników, utrzymujemy 30 wyspecjalizowanych grup oraz wspieramy ponad 40 systemów i platform.

W Inetum wierzymy, że wartości takie jak: praca zespołowa, ambicja, innowacyjność i zaangażowanie w projekty inspirują nas do działania!

Inetum World

Od 2016 roku, nasza firma dołączyła do Grupy Gfi Informatique (Inetum), która zatrudnia obecnie 27.000 specjalistów IT w 26 krajach.

Razem jesteśmy w stanie dostarczać globalnie rozwój systemów, integrację, ich utrzymanie oraz wsparcie w obszarze zarządzania IT i zarządzania biznesowego.

Technologie

Tworzymy rozwiązania m.in. dla banków, firm ubezpieczeniowych i telekomunikacyjnych.  Dostarczamy klientom sprawdzonych technologii w obszarach, takich jak: Java, rozwiązania Microsoft .NET, interfejsy użytkownika tj. AngularJs, jQuery, Ember.js, aplikacje mobilne.

Specjalizujemy się m.in. w tworzeniu systemów portalowych, systemów sprzedażowych, hurtowni danych, rozwiązań i migracji systemów opartych o platformę Azure, AWS i automatyzację testów. Nie obce są nam także technologie związane z Blockchain, Internet of Things, Machine Learning i Artificial Intelligence.

Produkty

Posiadamy również ponad dwudziestoletnie doświadczenie w rozwoju systemów tj. kdprevent i AntiFraud Hub zapobiegających praniu brudnych pieniędzy i wykrywaniu nadużyć zewnętrznych i wewnętrznych. Nasze sztandarowe rozwiązanie do zapobiegania praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu zostało wdrożone w kilkunastu krajach na świecie, w ponad 50 instytucjach.

LOKALIZACJE W POLSCE

INETUM WORLD W LICZBACH

27000

To łączna liczba wszystkich pracowników całej Grupy Inetum.

26

Jako grupa Inetum jesteśmy obecni w 26 krajach świata: Francja, Hiszpania, Portugalia, Belgia, Szwajcaria, Luxemburg, Wielka Brytania, Polska, Rumunia, Maroko, Wybrzeże Kości Słoniowej, Angola, Meksyk, Kolumbia, Brazylia, Singapur, Stany Zjednoczone.

21

To nasze centra kompetencji, które znajdują się we Francji: (LILLE, LYON, NANTES, TOULOUSE, MEUDON) oraz w ALICANTE (Hiszpania), LISBONA (Portugalia), COVILHA (Portugalia), CASABLANCA (Moroko), WARSZAWA (Polska), POZNAŃ (Polska), LUBLIN (Polska), ŁÓDŹ (Polska) PUNE (Indie), SAO PAULO (Brazylia), BOGOTA (Kolumbia), MACAO (APAC), BUKARESZT (Rumunia).

6

Tyle FabLabów nasza firma posiada w Europie. Dla naszych klientów w laboratoriach czeka nie tylko innowacyjny sprzęt, ale też wiedza! Tworzymy tam również prototypy urządzeń by następnie je wyprodukować. Tam też została stworzona fabryka czatbotów, który rekomenduje firma Microsoft jako IP CoSell.

INETUM POLSKA W LICZBACH

400

To liczba specjalistów IT na pokładzie Inetum Polska.

240+

Tyle systemów zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy jako całościowe rozwiązania, wraz bieżącym utrzymaniem IT.

14

To liczba czołowych Partnerów z którymi współpracujemy.

4

W tylu lokalizacjach (Warszawa, Poznań, Łódź, Lublin) posiadamy centra kompetycyjne.

KIM JESTEŚMY? POZNAJ NASZE WARTOŚCI

Inspirację i motywację czerpiemy z naszych wartości. To one przyświecają nam przy podejmowaniu decyzji rekrutacyjnych i biznesowych oraz określają sposób działania organizacji. Wartości są podstawą sukcesu Inetum.

Solidarność

Jedna osoba wygrywa grę, a zespół wygrywa całe mistrzostwa! W Inetum Polska, wierzymy, że wspólna praca inspiruje, rozwija, motywuje i czyni nas lepszymi pracownikami i ludźmi. Bierzemy odpowiedzialność za własne wyniki, a jednocześnie poświęcamy dużo uwagi naszym współpracownikom i klientom. Staramy się pomagać sobie nawzajem w rozwoju.

Zaangażowanie

Jesteśmy pasjonatami technologii i wykorzystywania jej do cyfryzacji biznesu naszych klientów. Zaangażowani jesteśmy również w ochronę środowiska i poważne traktujemy zmiany klimatyczne. Działamy razem i przyczyniamy się do ochrony klimatu, biorąc udział w różnych działaniach ekologicznych.

Ambicja

Nastawiamy się na sukces, wyciągamy wnioski z dotychczasowych projektów i rozwijamy nowe pomysły. Jesteśmy dumni z jakości prowadzonych przez nas projektów, które potwierdzone są opiniami Klientów i naszym Systemem Zapewnienia Jakości. Koncentracja na jakości gwarantuje satysfakcję Klientów i naszego zespołu.

Innowacyjność

Postęp i doskonalenie towarzyszą nam nieustannie. Staramy się kwestionować status quo i mamy odwagę zadawać trudne pytania. Lubimy eksperymentować, ponieważ innowacyjność to nasz sposób na to, by zwiększać efektywność i naszą pozycję. W ten sposób kreujemy przyszłość naszej firmy.

Doskonałość

Nasza kultura doskonałości jest wynikiem odwagi i troski. W Inetum Polska staramy się przekraczać oczekiwania klientów. Prawdziwe partnerstwo w sposobie pracy z Klientami tworzy przestrzeń dla elastyczności, otwartej komunikacji i odpowiedzialności

PARTNERZY

Inetum współpracuje z wieloma zaufanymi partnerami – specjalistami z różnych dziedzin. System współpracy partnerskiej stanowi wartość dodaną dla klientów, ponieważ możemy w pełni wykorzystać synergię oraz zintegrować dodatkową wiedzę i technologie.

Zawsze dążymy do ulepszenia i wzbogacenia naszej oferty o dodatkowe usługi.
Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą partnerską, prosimy o kontakt z nami.

(EN) We use cookies only for collective statistical purposes and to adapt the website to the user's needs. (PL) Używamy cookies w celach statystycznych oraz w dostosowaniu serwisu do użytkownika.