Dołącz do nas

Zobacz jak pracujemy na co dzień!

BENEFITY

Solidny pakiet wsparcia!

Dogodna forma zatrudnienia – umowa o pracę lub długoterminowy kontrakt.

Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się organizacji, w zespołach profesjonalistów, bez sztywnych korporacyjnych procedur.

Akcje sportowe: Bike2Work oraz treningi siatkówki, piłki nożnej i ping-ponga.
Dofinansowanie do aktywności sportowych i kulturalnych.

Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w środowisku międzynarodowym.

Codzienna porcja płatków śniadaniowych oraz dawka witamin w owocowe dni. Zapewniamy prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie
na życie.

Promujemy najlepsze praktyki rzemiosła programistycznego, w tym: pisanie przejrzystego kodu, nacisk na testy i dobre wzorce projektowe.

Atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie, zawsze na czas!

Przyjazne środowisko pracy, wsparcie merytoryczne oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Elastyczny czas pracy, dostosowany do potrzeb pracowników.

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu (CSR)

Sprawdziliśmy w praktyce, że pomaganie to świetny motywator!

Bike2Work

Program bike2work zachęca naszych pracowników do aktywnego spędzania czasu w drodze do pracy i z pracy. Wszystko to sprawia, że jesteśmy zgranym, sprawnym, a zarazem profesjonalnym zespołem.

Szlachetna Paczka

Uczestniczymy także w organizowaniu Szlachetnej Paczki dla rodzin w trudnej sytuacji życiowej. Wszyscy pracownicy włączają się w akcje, co daje nam to dużo pozytywnej energii.

Akcje specjalne!

Gdy Nepal dotknęła tragedia, my postanowiliśmy jeździć rowerami, by wykręcone kilometry przełożyć na pomoc finansową dla poszkodowanych osób.

ECOMANIA!

Zachęcamy do wspólnego działania na rzecz ekologii. Realizując naszą misję, m.in. przestaliśmy kupować wodę w plastikowych butelkach. Wierzymy, że każde, nawet najmniejsze działanie wpłynie korzystnie na naszą Planetę.

WOŚP

Gramy z Orkiestrą do końca świata i o jeden dzień dłużej! Mówimy siema! takim świetnym inicjatywom wspierania drugiego człowieka. To nie tylko zbieranie pieniędzy do puszki, ale i okazywanie serca innym w każdej sytuacji.

PO GODZINACH

Mnóstwo pozytywnych aktywności!

Przywiązujemy dużą wagę do aktywności fizycznej np. organizujemy grupy biorące udział w biegach – maratony, półmaratony itd. Pamiętając że nie każdy z naszych pracowników jest zwolennikiem sportu, również bierzemy udział w programie Bike2Work, poprawiając przy tym swoją kondycje oraz minimalizując zanieczyszczenie powietrza.

Po pracy grywamy też w planszówki, co pozwala oderwać się od komputera i spędzić czas z pozytywnymi ludźmi!

Nie są nam obce również przygody nad wodą. Wśród naszych pracowników znajdziesz zapalonych żeglarzy i miłośników podmuchów wiatru w każdej formie!
Nasze spotkania integracyjne, energetycznie angażują cały zespół, które dają w czasie integracyjnych zadań poczucie, że wszyscy są sobie wzajemnie potrzebni. Wieczorne ognisko, czy wspólna kolacja zazwyczaj kończą wspólną zabawę.

MARATONY

SPOTKANIA

ŻEGLOWANIE

SIATKÓWKA

WYJAZDY

INTEGRACJA

NASZE BIURO

Zobacz nasze kreatywne przestrzenie!

(EN) We use cookies only for collective statistical purposes and to adapt the website to the user's needs. (PL) Używamy cookies w celach statystycznych oraz w dostosowaniu serwisu do użytkownika.