Akademia Inetum

Darmowe warsztaty dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę w IT, poruszające szeroką tematykę.

Akademia Inetum to darmowe warsztaty dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę w IT, poruszające szeroką tematykę. Mentorzy prezentują m.in. dobre praktyki przeprowadzania analiz, testowania oraz programowania, które szczególnie przydają się w biznesie. Ważne jest dla nas, by mówić nie tylko o teorii, ale przede wszystkim pragniemy skupić się na praktyce. Możemy pochwalić się na przykład serią warsztatów o testach manualnych i automatycznych oraz Bazach Danych czy programowaniu w Javie.

NAJBLIŻSZE WARSZTATY

Grafowy model danych i język zapytań na przykładzie NLP

Wejdź w świat programowania neurolingwistycznego i poznaj podstawy języka Cypher. Już dziś zapisz się na najbliższy Webinar w ramach Akademii Inetum.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Inetum Technology Academy bez żadnych tajemnic!

Co to jest Akademia?

Akademia to seria bezpłatnych warsztatów obejmujących programowanie, testowanie, metodologię SCRUM, czyli tematy związane z branżą IT. Wielu uczestników akademii decyduje się na pozostanie z nami już jako pracownicy.

Dlaczego warto wziąć w niej udział? 

Dzięki Akademii masz możliwość poszerzenia wiedzy akademickiej poprzez aktywny udział w powstawaniu / tworzeniu aplikacji od początku do końca.

Czy jesteś odpowiednim kandydatem?

Warsztaty Akademii dedykowane są przede wszystkim studentom i absolwentom kierunków technicznych.

Nie studiujesz / nie studiowałeś na kierunku technicznym, a chcesz zobaczyć jak wygląda świat IT? Zapraszamy! Masz już spore doświadczenie, ale zaciekawił Cię temat? Również zapraszamy!

Akademia Inetum to bardziej teoria czy praktyka?

Zdecydowanie praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka 😉 Tak najszybciej nauczysz się operowania w najnowszych technologiach i nie będziesz mieć obaw przed ich stosowaniem w komercyjnych projektach.

Jaka jest poruszana tematyka?

Warsztaty są poświęcone językom Java, Java Script, framework’owi Angular, technologii .NET, testowaniu oprogramowania, technologii Blockchain oraz metodyce SCRUM.

Kiedy można zgłaszać się do Inetum Technology Academy?

Warsztaty odbywają się przez cały rok, dlatego zachęcamy do śledzenia naszych portali społecznościowych i zakładki Akademia. Tam umieszczamy linki do formularzy aplikacyjnych na konkretne Akademie. O zbliżających webinarach staramy się informować na bieżąco 😊.

Kim są mentorzy?

Mentorzy to osoby, które również zaczynały swoją przygodę na studiach, a dzisiaj są cenionymi programistami, testerami lub Scrum Masterami. Doskonalili swoje umiejętności przez wiele lat, a poprzez Akademię będą dzielić się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas na akademia@inetum.world.

POPRZEDNIE WARSZTATY

Sprawdź, co robiliśmy ostatnio.

MENTORZY

Chętnie dzielimy się praktyczną wiedzą o technologiach!

DOŁĄCZ!

Dorota – Senior UX Designer

Z wykształcenia informatyk, od piętnastu lat związana z wytwarzaniem oprogramowania. W trakcie swojej kariery przeszła szeroki wachlarz obowiązków od programisty poprzez wsparcie i utrzymanie oraz analizę biznesową. Obecnie, od pięciu lat zajmuje się projektowaniem UX. Jej specjalność to złożone aplikacje webowe stosowane w przedsiębiorstwach. Uwielbia procesy i solidną logikę za prostym interfejsem. Pracuje w Axure. Po godzinach, pasjonatka kolarstwa. Można ją spotkać na licznych wyścigach rowerowych.

POLECAM!

Łukasz – Senior Analyst

Łukasz, doświadczony analityk zapewnienia jakości z praktyką zdobytą w projektach prowadzonych w metodykach zwinnych oraz formalnych dla klientów zarówno z Polski jak i zagranicy. Skutecznie wprowadza w tajniki testowania oprogramowania, dzięki czemu do klientów trafiają produkty takie jak założono w samym projekcie, a przypadkowe sytuacje to margines.

WARTO!

Maciej – Blockchain Expert

Maciej, specjalista od Blockchain z trzydziestoletnim doświadczeniem w programowaniu. Człowiek o wielu zainteresowaniach i talentach, który ma misję propagowania wiedzy o tym, jak kryptografia i społeczne zaufanie w zakresie potwierdzania transakcji może wpłynąć na systemy, którymi posługuje się cały świat.

ZAPRASZAM!

Piotr – starszy programista .NET, Team Leader

Programowanie jest dla niego nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. Specjalizuje się w technologiach Microsoft. Swoją przygodę rozpoczął od praktyk, które zaowocowały współpracą trwającą do dziś, wypełnioną wieloma ciekawymi projektami.

JEŚLI NIE AKADEMIA, TO CO? 🙂

Zobacz również inne możliwości!

PRAKTYKI I STAŻE

Gdy chcesz sprawdzić się na praktykach i stażach w realnych projektach.

(EN) We use cookies only for collective statistical purposes and to adapt the website to the user's needs. (PL) Używamy cookies w celach statystycznych oraz w dostosowaniu serwisu do użytkownika.