Inetum Polska

Tech Lead

Lokalizacja: Warszawa

TWOJE ZADANIA:

  • Wspieranie firmy w procesie transformacji cyfrowej
  • Bliska współpraca z Product Ownerami w zakresie wymagań biznesowych i analizy złożonych problemów
  • Ścisła współpraca z międzynarodowymi centrami rozwoju w grupie w zakresie integracji
  • Kierowanie rozwojem i utrzymaniem przez cały okres eksploatacji oprogramowania opartego na Oracle DB i MS SQL Server
  • Zarządzanie procesem ciągłego doskonalenia w ramach cyklu życia wdrożonych rozwiązań systemowych
  • Rozwijanie i programowanie rozwiązań systemowych, raportów, procesów
  • Kierowanie małym zespołem programistów IT zlokalizowanym w Polsce
  • Ustanawianie dobrych praktyk i narzędzi w zespole
  • Wspieranie zespołu wiedzą techniczną
  • Wyznaczanie celów dla zespołu, delegowanie zadań i ustalanie terminów ich realizacji
  • Odkrywanie potrzeb szkoleniowych i zapewnianie coachingu dla członków zespołu.

UMIEJĘTNOŚCI:

  • Umiejętności kierowania zespołem i zarządzania zespołem
  • Bardzo dobrą znajomość MS SQL Server i Oracle DB
  • Bardzo dobra znajomość SQL, T-SQL, PL-SQL
  • Bardzo dobra wiedza na temat API (REST, SOAP)
  • Bardzo dobra wiedza na temat rozwiązań BI
  • Dobra znajomość usług w chmurze (Azure, AWS)
  • Dobra znajomość Windows Server i Oracle Linux Server
  • Dobra znajomość MS SQL Reporting Services
  • Dobra znajomość Sharepoint
  • Dobra znajomość Java i JavaScript
  • Znajomość systemów Egeria i/lub Webcon BPS będzie mile widziana
  • Bardzo dobra zdolność do rozwiązywania problemów związanych z wydajnością i efektywnością
  • Samodzielność w rozwiązywaniu i realizacji zadań
  • Doświadczenie w pracy Agile
  • Biegła znajomość języka polskiego – minimum C1
  • Biegła znajomość języka angielskiego – minimum C1

OFERUJEMY:

  • Udział i nadzór nad zespołem rozwoju oprogramowania w ramach Spółki
  • Współpracę z międzynarodowymi centrami rozwoju w grupie
  • Atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy i możliwość pracy zdalnie
  • Przejrzystość i jasne określenie osobistych celów zawodowych
  • Stabilna praca we wspierającym się zespole

Dlaczego warto pracować w Inetum?

Stawiamy na współpracę i odpowiedzialność naszych pracowników – wspólnie te cechy wpływają na jakość dostarczanych rozwiązań. Będziesz pracować w fajnych zespołach, wśród otwartych i komunikatywnych ludzi. Nasze biuro to przyjazne środowisko pracy, w którym znajdziesz swoje miejsce i zawsze możesz liczyć na wsparcie kolegów. Z pomocą szkoleń wewnętrznych – małych i dużych - wspieramy rozwój zawodowy i osobisty.

Liczymy na Twoje zaangażowanie, inicjatywę i dobre pomysły. Dołącz do nas już dziś!

Żadna z naszych ofert pracy nie jest dla Ciebie odpowiednia? Przedstaw nam swoje dotychczasowe osiągnięcia, napisz nad czym aktualnie pracujesz i powiedz czym chciałbyś zajmować się w Inetum. W momencie kiedy pojawi się idealny projekt dla osoby o Twoich kompetencjach, skontaktujemy się z Tobą.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją karierę w branży IT, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Praktyki i Staże

Aby aplikować na to stanowisko wyślij email na adres aleksandra.deja@inetum.com