• Zdalnie

Scrum Master

MIEJSCE PRACY: Zdalnie

OBOWIĄZKI:

  • Ciągłe usprawnianie procesu wytwórczego;
  • Współpraca z innymi Scrum Masterami, w celu tworzenia kultury pracy opartej na wartościach Scrum;
  • Wspieranie Product Ownera w maksymalizacji wartości dostarczanej przez zespół przez wsparcie zarządzania Product Backlogiem, wspieranie procesu planowania rozwoju produktu;
  • Analiza danych, wizualizacja z zespołem i menedżerem i na tej podstawie identyfikacja obszarów do zmiany;
  • Wdrażanie odpowiednich narzędzi optymalnie wspierających samoorganizację zespołu;
  • Ocena dojrzałości zespołu i wspieranie go w osiąganiu kolejnych poziomów dojrzałości.

OCZEKIWANIA:

  • Ponad 2 lata doświadczenia jako Scrum Master;
  • Szeroka, wszechstronna wiedza poparta doświadczeniem w zakresie zwinnych metodologii, ram, technik;
  • Zrozumienie procesów tworzenia oprogramowania i najlepszych praktyk;
  • Świadomość zastosowania Agility w organizacjach biznesowych (firmy produkcyjne, banki, sprzedaż detaliczna itp.);
  • Znajomość zwinnych procesów i metodologii;
  • Pasja tworzenia środowiska zaufania i wielkiej dynamiki, w której ludzie robią wszystko, co w ich mocy, i pracują razem jako zespół;
  • Mile widziany co najmniej jeden certyfikat (PSM I, PSMII, SAFe lub inny równoważny);
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Silne umiejętności przywódcze;
  • Dobre umiejętności miękkie, między innymi komunikacja, asertywność, rozwiązywanie konfliktów, zmysł obserwacji;
  • Dobrze rozwinięte umiejętności nauczania, motywowania i budowania zespołu;
  • Odwaga, poświęcenie i cierpliwość we wdrażaniu zmian.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych;
  • Dogodną formę zatrudnienia – umowa o pracę lub długoterminowy kontrakt;
  • Przy umowie o pracę bogaty pakiet benefitów, w tym: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do aktywności sportowej i kulturalnej;
  • Miłą atmosferę pracy.

Dlaczego warto pracować w Inetum?

Stawiamy na współpracę i odpowiedzialność naszych pracowników – wspólnie te cechy wpływają na jakość dostarczanych rozwiązań. Będziesz pracować w fajnych zespołach, wśród otwartych i komunikatywnych ludzi. Nasze biuro to przyjazne środowisko pracy, w którym znajdziesz swoje miejsce i zawsze możesz liczyć na wsparcie kolegów. Z pomocą szkoleń wewnętrznych – małych i dużych - wspieramy rozwój zawodowy i osobisty.

Liczymy na Twoje zaangażowanie, inicjatywę i dobre pomysły. Dołącz do nas już dziś!

Żadna z naszych ofert pracy nie jest dla Ciebie odpowiednia? Przedstaw nam swoje dotychczasowe osiągnięcia, napisz nad czym aktualnie pracujesz i powiedz czym chciałbyś zajmować się w Inetum. W momencie kiedy pojawi się idealny projekt dla osoby o Twoich kompetencjach, skontaktujemy się z Tobą.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją karierę w branży IT, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Praktyki i Staże

Aby aplikować na to stanowisko wyślij email na adres marcelina.olszewska@inetum.world