• Zdalnie

Product Owner

MIEJSCE PRACY: Zdalnie

OBOWIĄZKI:

  • Pełnienie roli Product Ownera zgodnie z metodyką Scrum/Kanban;
  • Odpowiedzialność za rozwój produktu;
  • Współpraca z interesariuszami, praca nad strategią rozwoju produktów;
  • Analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oraz technicznych;
  • Zarządzanie i organizacja backlogu;
  • Poszukiwanie i tworzenie nowych rozwiązań.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne;
  • Znakomite umiejętności komunikacyjne;
  • Umiejętność współpracy z zespołem;
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem;
  • Doskonała znajomość języka angielskiego (C1).

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie z narzędziami typu Azure DevOps Services / Visual Studio Team Services, Jira;
  • Znajomość koncepcji związanych z projektowaniem architektury systemów rozproszonych;
  • Znajomość Platformy Azure lub innej platformy chmurowej;
  • Doświadczenie w pracy w roli programisty;
  • Certyfikat Product Ownera Scrum.org lub podobny;
  • Znajomość branży lotniczej;
  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe jako Product Ownera przez min. 2 lata.

Dlaczego warto pracować w Inetum?

Stawiamy na współpracę i odpowiedzialność naszych pracowników – wspólnie te cechy wpływają na jakość dostarczanych rozwiązań. Będziesz pracować w fajnych zespołach, wśród otwartych i komunikatywnych ludzi. Nasze biuro to przyjazne środowisko pracy, w którym znajdziesz swoje miejsce i zawsze możesz liczyć na wsparcie kolegów. Z pomocą szkoleń wewnętrznych – małych i dużych - wspieramy rozwój zawodowy i osobisty.

Liczymy na Twoje zaangażowanie, inicjatywę i dobre pomysły. Dołącz do nas już dziś!

Żadna z naszych ofert pracy nie jest dla Ciebie odpowiednia? Przedstaw nam swoje dotychczasowe osiągnięcia, napisz nad czym aktualnie pracujesz i powiedz czym chciałbyś zajmować się w Inetum. W momencie kiedy pojawi się idealny projekt dla osoby o Twoich kompetencjach, skontaktujemy się z Tobą.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją karierę w branży IT, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Praktyki i Staże

Aby aplikować na to stanowisko wyślij email na adres marcelina.olszewska@inetum.world