Inetum Polska

 Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży IT

Staż

MIEJSCE PRACY:

Warszawa

Jako Młodszy Specialista ds. Wsparcia Sprzedaży (Stażysta) będziesz poszukiwać nowych, międzynarodowych klientów dla Inetum Polska. Będziesz pracować bezpośrednio z doświadczonymi Sales Managerami oraz z działem Marketingu. Będziesz badać poziom finansowania naszych przyszłych klientów, czy poszukują zespołów realizujacąych projekty oraz w jakich technologiach pracują.

Twoje zadania:

  • nawiązywanie pierwszego kontaktu z potencjalnymi klientami z całego świata używając maila, LinkedIn oraz innych dostępnych narzędzi,
  • przeprowadzanie badań rynku, zbieranie danych o potencjalnych klientach i konkurencji,
  • analizowanie wyników i wdrażanie nowych pomysłów na to, jak możemy efektywnie dotrzeć do zagranicznych klientów,
  • raportowanie swoich działań i ich efektowności w CRMie,
  • wspieranie i angażowanie się w akcje marketingowe organizowane przez Inetum Polska.

  • jesteś osobą o analitycznym usposobieniu,
  • jesteś metodyczny i dobrze zorganizowany,
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności numeryczne, analityczne i rozwiązywania problemów,
  • jesteś zainteresowany poszerzeniem wiedzy o branży IT,
  • widzisz swoją przyszłość w tej branży i chcesz korzystać ze szkoleń (sprzedażowe, techniczne, marketingowe),
  • jesteś zainteresowany budową i obsługą lejka sprzedażowego,
  • znasz język angielski na wysokim poziomie, zarówno w mowie, jak i w piśmie.

Mile widziane:

  • pierwsze doświadczenia w pracy związanej z marketingiem, sprzedażą lub obsługą klienta,
  • kreatywne, poza szablonowe podejście – tutaj możesz wdrażać swoje pomysły.

Co oferujemy:

  • atrakcyjny model bonusowy oparty na wynikach Twojej pracy,
  • udział we wszystkich warsztatach i spotkaniach Działu Sprzedaży, poznanie świata IT od podszewki oraz podążanie za zmieniającymi się trendami,
  • możliwość rozwoju m.in. poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej,
  • eventy integracyjne firmowe i zespołowe,
  • owoce, pizza, płatki śniadaniowe i inne przysmaki dostępne w biurze,
  • pracę w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze 😊

Dlaczego warto pracować w Inetum?

Stawiamy na współpracę i odpowiedzialność naszych pracowników – wspólnie te cechy wpływają na jakość dostarczanych rozwiązań. Będziesz pracować w fajnych zespołach, wśród otwartych i komunikatywnych ludzi. Nasze biuro to przyjazne środowisko pracy, w którym znajdziesz swoje miejsce i zawsze możesz liczyć na wsparcie kolegów. Z pomocą szkoleń wewnętrznych – małych i dużych - wspieramy rozwój zawodowy i osobisty.

Liczymy na Twoje zaangażowanie, inicjatywę i dobre pomysły. Dołącz do nas już dziś!

Żadna z naszych ofert pracy nie jest dla Ciebie odpowiednia? Przedstaw nam swoje dotychczasowe osiągnięcia, napisz nad czym aktualnie pracujesz i powiedz czym chciałbyś zajmować się w Inetum. W momencie kiedy pojawi się idealny projekt dla osoby o Twoich kompetencjach, skontaktujemy się z Tobą.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją karierę w branży IT, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Praktyki i Staże