Koordynator ds. personalnych

Miejsce pracy: Warszawa lub Katowice

Zakres zadań:

  • wdrażanie procedur i standardów HR w organizacji;
  • odpowiedzialność za onboarding i offboarding pracowniczy;
  • analiza potrzeb rozwojowych pracowników, współtworzenie ścieżek karier;
  • koordynowanie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
  • obsługa benefitów dla pracowników;
  • dbanie o komunikację wewnątrz organizacji;
  • organizowanie eventów, konkursów, akcji dedykowanych dla pracowników;
  • proaktywne wspieranie realizacji celów biznesowych organizacji;
  • przygotowywanie raportów i zestawień;
  • budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy w oparciu o wartości i zasady Inetum.

Nasze wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w realizacji powyższych zadań;
  • samodzielność, dokładność oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych;
  • „lekkie pióro” – umiejętność pisania krótkich tekstów oraz tworzenia komunikacji wewnątrz-firmowej;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – min. B2;
  • znajomość prawa pracy – mile widziana.

Co oferujemy:

  • realny wpływ na kształtowanie procesów w całej organizacji;
  • benefity: prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do urlopu, nauka języków obcych (angielski, niemiecki i hiszpański);
  • możliwość rozwoju m.in. poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • eventy integracyjne firmowe i zespołowe;
  • owoce, pizza, płatki śniadaniowe i inne przysmaki dostępne w biurze;
  • możliwość pracy hybrydowej;
  • i najważniejsze, czyli wspaniałą atmosferę w pracy opartą na wzajemnym szacunku 😊

Dlaczego warto pracować w Inetum?

Stawiamy na współpracę i odpowiedzialność naszych pracowników – wspólnie te cechy wpływają na jakość dostarczanych rozwiązań. Będziesz pracować w fajnych zespołach, wśród otwartych i komunikatywnych ludzi. Nasze biuro to przyjazne środowisko pracy, w którym znajdziesz swoje miejsce i zawsze możesz liczyć na wsparcie kolegów. Z pomocą szkoleń wewnętrznych – małych i dużych - wspieramy rozwój zawodowy i osobisty.

Liczymy na Twoje zaangażowanie, inicjatywę i dobre pomysły. Dołącz do nas już dziś!

Żadna z naszych ofert pracy nie jest dla Ciebie odpowiednia? Przedstaw nam swoje dotychczasowe osiągnięcia, napisz nad czym aktualnie pracujesz i powiedz czym chciałbyś zajmować się w Inetum. W momencie kiedy pojawi się idealny projekt dla osoby o Twoich kompetencjach, skontaktujemy się z Tobą.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją karierę w branży IT, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Praktyki i Staże

Aby aplikować na to stanowisko wyślij email na adres aleksandra.deja@inetum.com