Junior IT Rekruter

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Masz za sobą pierwsze kroki w rekrutacji w branży IT i chcesz rozwijać się dalej w tym kierunku? Ta oferta jest dla Ciebie! Koniecznie przeczytaj do końca i zostaw swoje CV.

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów przy wykorzystaniu metod poszukiwań bezpośrednich;
  • Weryfikacja aplikacji i przeprowadzania wywiadów telefonicznych;
  • Koordynacja spotkań z kandydatami;
  • Prowadzenie bazy kandydatów.

Wymagania:

  • Minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Biegła znajomość języka polskiego (w mowie i piśmie);
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);
  • Znajomość narzędzi i metod rekrutacji;
  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • Możliwość odbycia szkoleń;
  • Wsparcie doświadczonego zespołu;
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop).

Dlaczego warto pracować w Inetum?

Stawiamy na współpracę i odpowiedzialność naszych pracowników – wspólnie te cechy wpływają na jakość dostarczanych rozwiązań. Będziesz pracować w fajnych zespołach, wśród otwartych i komunikatywnych ludzi. Nasze biuro to przyjazne środowisko pracy, w którym znajdziesz swoje miejsce i zawsze możesz liczyć na wsparcie kolegów. Z pomocą szkoleń wewnętrznych – małych i dużych - wspieramy rozwój zawodowy i osobisty.

Liczymy na Twoje zaangażowanie, inicjatywę i dobre pomysły. Dołącz do nas już dziś!

Żadna z naszych ofert pracy nie jest dla Ciebie odpowiednia? Przedstaw nam swoje dotychczasowe osiągnięcia, napisz nad czym aktualnie pracujesz i powiedz czym chciałbyś zajmować się w Inetum. W momencie kiedy pojawi się idealny projekt dla osoby o Twoich kompetencjach, skontaktujemy się z Tobą.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją karierę w branży IT, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Praktyki i Staże

Aby aplikować na to stanowisko wyślij email na adres aleksandra.deja@inetum.com