• Zdalnie

JavaScript Developer

Miejsce pracy:

Zdalnie

OCZEKUJEMY:

  • Bardzo dobrej znajomości JavaScript;
  • Bardzo dobrej znajomości React + Redux;
  • Dobrej znajomości Node.js oraz wzorców projektowych;
  • Doświadczenia pracy w procesach agile (SCRUM);
  • Umiejętność kreatywnego myślenia, zaangażowania i inicjatywy w rozwiązywaniu problemów technicznych i biznesowych;
  • Biegłej znajomości języka polskiego;
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;

TWOJE ZADANIA:

  • Rozwój nowoczesnego systemu;
  • Zapewnienie wysokiej dostępności i niezawodności platformy;
  • Pisanie/zmiana funkcjonalności w aplikacjach;
  • Dbanie o jakość wytwarzanego oprogramowania;
  • Wyszukiwanie, poznawanie oraz wdrażanie optymalnych technologii;
  • Wspieranie osób od strony biznesu w kwestiach technicznych;
  • Praca zespołowa i wsparcie innych członków zespołu.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Program szkoleń i certyfikatów;
  • Pracę w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych;
  • Miłą atmosferę pracy;
  • Możliwość rozwoju jako lider zespołu.

Dlaczego warto pracować w Inetum?

Stawiamy na współpracę i odpowiedzialność naszych pracowników – wspólnie te cechy wpływają na jakość dostarczanych rozwiązań. Będziesz pracować w fajnych zespołach, wśród otwartych i komunikatywnych ludzi. Nasze biuro to przyjazne środowisko pracy, w którym znajdziesz swoje miejsce i zawsze możesz liczyć na wsparcie kolegów. Z pomocą szkoleń wewnętrznych – małych i dużych - wspieramy rozwój zawodowy i osobisty.

Liczymy na Twoje zaangażowanie, inicjatywę i dobre pomysły. Dołącz do nas już dziś!

Żadna z naszych ofert pracy nie jest dla Ciebie odpowiednia? Przedstaw nam swoje dotychczasowe osiągnięcia, napisz nad czym aktualnie pracujesz i powiedz czym chciałbyś zajmować się w Inetum. W momencie kiedy pojawi się idealny projekt dla osoby o Twoich kompetencjach, skontaktujemy się z Tobą.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją karierę w branży IT, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Praktyki i Staże

Aby aplikować na to stanowisko wyślij email na adres aleksandra.deja@inetum.com