• Zdalnie

DevOps Engineer

MIEJSCE PRACY: Zdalnie

OBOWIĄZKI:

  • Wydawanie oprogramowania pisanego w Javie, umiejętność analizowania problemów w logach;
  • Opracowywanie wdrożeń i wydawanie produkcyjnych wersji oprogramowania;
  • Utrzymanie i rozwijanie CI/CD, zrealizowanego za pomocą usług Jenkins/ Artifactory;
  • Utrzymanie środowisk wdrożeniowych (Linux/ Windows) dla aplikacji web (klient/ serwer) zrealizowanych w Javie, w tym:
    • Budowanie artefaktów wchodzących w skład aplikacji,
    • Monitorowanie dostępności i wydajności,
    • Analiza problemów;
  • Utrzymanie środowisk wdrożeniowych dla serwera bazy danych Oracle;
  • Dokumentowanie swojej pracy;
  • Wsparcie zespołu wdrożeniowego/ kontakt z klientem.

UMIEJĘTNOŚCI:

  • Administracja systemami Linux (RHEL/ Centos) oraz Windows Server;
  • Znajomość języków skryptowych: Bash, Python, Powershell;
  • Znajomość systemu kontroli wersji – GIT;
  • Znajomość narzędzi do wirtualizacji (Hyper-V/ VMWare);
  • Znajomość technologii: Ansible, Docker, Dockerfile, NGINX/ Apache, X.509 + SSL;
  • Umiejętność administracji relacyjnymi bazami danych;
  • Doświadczenie w pracy z serwerem aplikacyjnym Wildfly (mile widziany Tomcat);
  • Znajomość narzędzi służących do budowania aplikacji – Gradle (mile widziane Maven, npm, webpack).

MILE WIDZIANE:

  • Oracle;
  • RabbitMQ;
  • Active Directory;
  • Protokoły Kerberos\ NTLM;
  • SELinux.

Dlaczego warto pracować w Inetum?

Stawiamy na współpracę i odpowiedzialność naszych pracowników – wspólnie te cechy wpływają na jakość dostarczanych rozwiązań. Będziesz pracować w fajnych zespołach, wśród otwartych i komunikatywnych ludzi. Nasze biuro to przyjazne środowisko pracy, w którym znajdziesz swoje miejsce i zawsze możesz liczyć na wsparcie kolegów. Z pomocą szkoleń wewnętrznych – małych i dużych - wspieramy rozwój zawodowy i osobisty.

Liczymy na Twoje zaangażowanie, inicjatywę i dobre pomysły. Dołącz do nas już dziś!

Żadna z naszych ofert pracy nie jest dla Ciebie odpowiednia? Przedstaw nam swoje dotychczasowe osiągnięcia, napisz nad czym aktualnie pracujesz i powiedz czym chciałbyś zajmować się w Inetum. W momencie kiedy pojawi się idealny projekt dla osoby o Twoich kompetencjach, skontaktujemy się z Tobą.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją karierę w branży IT, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Praktyki i Staże

Aby aplikować na to stanowisko wyślij email na adres marcelina.olszewska@inetum.world