• Zdalnie

Azure DevOps Engineer

MIEJSCE PRACY: Zdalnie

OBOWIĄZKI:

  • Tworzenie i rozwój automatyzacji procesów, konfiguracji oraz infrastruktury w modelu IaaC;
  • Automatyzacja procesów budowania i wdrażania oprogramowania;
  • Analiza oraz rozwiązywanie problemów z obszarów systemów operacyjnych, baz danych, serwerów aplikacyjnych, klastrów, infrastruktury sieciowej;
  • Wspomaganie zespołów programistycznych i testowych we wdrażaniu oraz konfiguracji oprogramowania;
  • Administracja systemami.

UMIEJĘTNOŚCI:

  • Dobra znajomość systemów Windows/Linux na poziomie użytkownika i administratora;
  • Wiedza dotycząca chmury Microsoft Azure, w tym Azure PaaS;
  • Znajomość protokołów oraz infrastruktury sieciowej;
  • Znajomość narzędzi i rozwiązań do zarządzania infrastrukturą jako kod (ARM Templates / Terraform);
  • Znajomość rozwiązań automatyzacji procesów wdrożeń CI/CD (Azure DevOps, Jenkins);
  • Znajomość MS AzureDevOps, Active Directory;
  • Znajomość języków skryptowych: Powershell (w szczególności moduły AzureAz, AzureRM);
  • Znajomość systemów wersjonowania oprogramowania – GIT;
  • Umiejętność metodycznego poszukiwania rozwiązań;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Sumienność oraz zaangażowanie.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość zestawu usług w modelu Azure Paas:
    • Azure SQL, Azure DWH;
    • App Services;
    • Azure Functions;
    • Azure Kubernetes Services;
    • Service Fabric Cluster;
    • CosmosDB;
    • RedisCache;
    • Storage Accounts;
    • EventHub;
    • Service Bus;
  • Doświadczenie z systemami monitoringu (ELK, Nagios, Zabbix);
  • Narzędzia zarządzania konfiguracją (Chef / Ansible / Puppet / Salt);
  • Znajomość języka niemieckiego;
  • Znajomość Pythona oraz Basha.

Dlaczego warto pracować w Inetum?

Stawiamy na współpracę i odpowiedzialność naszych pracowników – wspólnie te cechy wpływają na jakość dostarczanych rozwiązań. Będziesz pracować w fajnych zespołach, wśród otwartych i komunikatywnych ludzi. Nasze biuro to przyjazne środowisko pracy, w którym znajdziesz swoje miejsce i zawsze możesz liczyć na wsparcie kolegów. Z pomocą szkoleń wewnętrznych – małych i dużych - wspieramy rozwój zawodowy i osobisty.

Liczymy na Twoje zaangażowanie, inicjatywę i dobre pomysły. Dołącz do nas już dziś!

Żadna z naszych ofert pracy nie jest dla Ciebie odpowiednia? Przedstaw nam swoje dotychczasowe osiągnięcia, napisz nad czym aktualnie pracujesz i powiedz czym chciałbyś zajmować się w Inetum. W momencie kiedy pojawi się idealny projekt dla osoby o Twoich kompetencjach, skontaktujemy się z Tobą.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją karierę w branży IT, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Praktyki i Staże

Aby aplikować na to stanowisko wyślij email na adres marcelina.olszewska@inetum.world