Delivery Manager Michał Radka na paralotniowych mistrzostwach świata

Nad jeziorem Nove Mlyny w Czechach najlepsi piloci paralotni zmierzyli się w 4. Motoparalotniowych Slalomowych Mistrzostwach Świata. Wśród 40 zawodników z aż 13 krajów znalazł się nasz pracownik, aktualny brązowy medalista Slalomowych Mistrzostw Polski, Michał Radka.

W dniach 11-16 września odbyły się 4. Motoparalotniowe Slalomowe Mistrzostwa Świata, organizowane przez World Air Sports Federation. W tym czasie najlepsi piloci prezentowali swoje umiejętności pilotażu paralotni.

W polskiej reprezentacji znalazł się nasz Delivery Manager Michał Radka, który poza biurem jest zawodnikiem kadry narodowej Polskiego Aeroklubu oraz aktualnym brązowym medalistą Slalomowych Mistrzostw Polski. Michał pokazuje wytrwałość i pracowitość nie tylko w sporcie, ale też w życiu zawodowym. Jako Delivery Manager odpowiada za koordynację współpracy zespół developerów z klientami z całego świata.

Na czym polegają mistrzostwa?

Każdy z reprezentantów ma za zadanie pokonać bezbłędnie i jak najszybciej stadion złożony z 5 pylonów. 4 pylony rozstawione są w kwadracie o wymiarach 80 m x 80 m, a piąty znajduje się w środku stadionu. Tego typu przeloty są ekstremalnie trudne ze względu na prędkości, które sięgają nawet 100 km/h. Czas przelotu mierzony jest fotokomórką. Nie tylko prędkość i powierzchnia są wyzwaniem. Uczestnicy mistrzostw używają sprzętu znacznie różniącego się od standardowych paralotni. Są to bardzo mocne silniki oraz agresywnie skręcające i ponadprzeciętnie szybkie skrzydła. Nic dziwnego, że aby brać udział w zawodach, trzeba wcześniej wypracować kwalifikację.

Wartości Inetum

Michał to nie jedyny nasz specjalista, który przełamuje stereotyp pracownika IT spędzającego większość czasu przed ekranem komputera. Nasi pracownicy spełniają się zarówno w sporcie jak i w sztuce, stając się uosobieniem głównych wartości Inetum – ambicji, zaangażowania i doskonałości.

(EN) We use cookies only for collective statistical purposes and to adapt the website to the user's needs. (PL) Używamy cookies w celach statystycznych oraz w dostosowaniu serwisu do użytkownika.