Finał wewnętrznej akcji JC&Inetum Bike Challenge

Warszawa, 1 września 2022

Finał wewnętrznej akcji charytatywnej – Inetum Polska przekazało 10 000 zł na cele fundacji Wielka Radość na Małych Kółkach.

W sierpniu 2022 r. zakończyła się akcja Inetum Polska zachęcająca pracowników do podjęcia wyzwania rowerowego. W ramach akcji firma wsparła finansowo cel fundacji odnawiającej
i przekazującej rowery podopiecznym domów dziecka.

W ramach JC&Inetum Bike Challenge pracownicy Inetum Polska oraz zakupionej przez Grupę Inetum spółki JCommerce przez 3 miesiące mogli raportować w aplikacji pokonane na rowerze kilometry. Firma za każdy przejechany kilometr zobowiązała się wpłacić złotówkę na cele fundacji, która za zebrane środki remontuje rowery i przekazuje je do domów dziecka. Wyzwaniem było zebranie łącznie 10 000 km do 1 września 2022.

Anna Burzyńska, HR Business Partner i opiekun akcji:

„Cieszy nas zwłaszcza fakt, że cel, 10 000 kilometrów, udało się osiągnąć sporo przez czasem, i zgodnie z umową kwota 10 000 zł trafiła na konto Fundacji Wielka Radość na Małych Kółkach. Wyzwanie rowerowe połączone z akcją charytatywną było świetną okazją do promowania zdrowego stylu życia, jak i poznania nowych miejsc w Polsce dzięki przewodnikowi rowerowemu przygotowanemu wspólnie z pracownikami. Świetnie jest zrobić razem coś dobrego!”

To kolejna odsłona akcji firmy Inetum, która w poprzednich latach angażowała pracowników w wyzwania sportowe, jednak pierwsza po przejęciu w maju firmy JCommerce Sp. z o.o. (a tym samym powiększeniu zespołu do ponad 800 pracowników).

Marek Pokorski, CEO Inetum Polska:

„W pracy i w życiu łączy nas hasło We think positive, a sport jest ważnym elementem naszej kultury organizacyjnej. Ta akcja charytatywna, zorganizowana wspólnie z pracownikami Inetum Polska i przejętej w tym roku spółki JCommerce, umocniła nasze przekonanie, że obraliśmy dobry kierunek rozwoju – budowanie przyjaznej, zaangażowanej organizacji, opartej na wspólnych wartościach”.

Inetum Polska promuje aktywny tryb życia zachęcając pracowników do udziału w wydarzeniach takich jak Poland Business Run czy PKO Silesia Marathon, a także wspierając ich indywidualne aktywności w rozmaitych dyscyplinach sportowych takich jak triathlon, kolarstwo czy paralotniarstwo.

Finał rowerowej akcji charytatywnej
(EN) We use cookies only for collective statistical purposes and to adapt the website to the user's needs. (PL) Używamy cookies w celach statystycznych oraz w dostosowaniu serwisu do użytkownika.