Inetum Polska > Aktualności > firmowe > Inetum, Positive digital flow

Inetum, Positive digital flow

Rozwijamy się wraz ze zmieniającym się społeczeństwem, gospodarką i nowymi technologiami, ale zachowujemy naszą kulturę przedsiębiorczości i odważnego ducha naszych początków. Dziś przygotowujemy się do napisania nowego rozdziału w naszej historii.

W dniu 1 października 2020 r. Gfi zmienia nazwę.

Po 10 latach ciągłego rozwoju, Grupa Gfi zmienia swoją nazwę i tożsamość, aby zasygnalizować jej wejście w nową erę. Nowa nazwa i nowa tożsamość ma ucieleśniać ambicje Grupy w ukazaniu czym się stała: globalną, zintegrowana grupą z 27 000 utalentowanych pracowników w 26 krajach, ze zwiększonymi zdolnościami do działania lokalnie, aby być jeszcze bliżej swoich klientów.

  • W ciągu ostatnich 3 lat Grupa podwoiła swój rozmiar, zwiększając swoje przychody z 1 mld Euro do 2,3 mld Euro, dzięki proaktywnej strategii fuzji i przejęć w połączeniu z silnym wzrostem organicznym (55% jej przychodów pochodzi spoza Francji).
  • Jako zintegrowana Grupa prowadząca działalność o równomiernym zasięgu geograficznym, jest w stanie dostarczać swoim klientom rozszerzone, jeszcze lepsze oferty.
  • Unikalna europejska sieć FabLab jest stale rozbudowywana, a w jej skład wchodzi ponad 300 ekspertów z branży cyfrowej.

Naszą misją jest zatem pomoc naszym klientom w jak najlepszym wykorzystaniu tego przepływu cyfrowego, opierając się na trzystopniowym podejściu: bliskość, automatyzacja – cyfryzacja – industrializacja i rozwiązania – innowacje.

#Inetum

#Positive Digital Flow