Inetum Polska > Aktualności > firmowe > Gfi Poland– międzynarodowy gracz z lokalną twarzą

Gfi Poland– międzynarodowy gracz z lokalną twarzą

Odpowiedzialność za swoją pracę, świadomość prospołeczna i transparentność organizacji – to pryncypia firmy Gfi Poland, dostawcy rozwiązań IT dla biznesu, obecnego w Lublinie od 2015 roku.

 

Gfi Poland to firma z branży IT z wieloletnią tradycją, w Polsce obecna od 1995 roku. Podstawą naszej działalności jest dostarczanie różnego rodzaju usług informatycznych dla biznesu, głównie rozwiązań indywidualnych dla klienta. Posiadamy także produkty własne z zakresu bezpieczeństwa w sektorze finansów – compliance, przeciwdziałania defraudacjom czy weryfikowania osób. Centra R&D działają w Poznaniu, Warszawie, Łodzi, a od 2015 roku także w Lublinie. Sprzedaż odbywa się przez oddziały w Szwajcarii, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć do większej liczby klientów zagranicznych.

Lublin to lokalizacja sprzyjająca rozwojowi firmy z branży IT. Dzieje się tak za sprawą działających tu uczelni wyższych, dostępności wykwalifikowanych kadr oraz optymalnej konkurencyjności firm informatycznych na rynku. Ponadto misją Gfi Poland jest angażowanie się w życie lokalnej społeczności, co w Lublinie udaje się nie tylko za pośrednictwem pracowników, ale również samorządu. Lubelska Wyżyna IT to inicjatywa unikatowa w skali kraju. Doceniamy przede wszystkim jej apolityczny charakter, budowanie przyjaznego klimatu biznesowego w mieście i działania na rzecz promocji branży.

Z racji międzynarodowego zasięgu firmy Gfi Poland, stawiamy na pracowników posiadających wiedzę z zakresu technologii informacyjnych, ale jednocześnie znających języki obce lub gotowych do podjęcia nauki w ramach organizowanych przez nas kursów. W najbliższym czasie planujemy rozbudowanie lubelskiego zespołu o 40 kolejnych specjalistów, którzy będą współpracować z francuskojęzycznymi klientami z Francji i Belgii. Poza tym chcielibyśmy kontynuować nasze działania prospołeczne w Lublinie i zaangażować się w kolejne projekty, również miejskie.

 

Artykuł opublikowany na podstawie wywiadu przeprowadzonego z General Manager, Group VP Rafałem Polańskim dla portalu Lublin Gospodarczy.