Inetum Polska > Aktualności > firmowe > Charytatywna zbiórka świąteczna w Gfi Poland

Charytatywna zbiórka świąteczna w Gfi Poland

W tym roku, w naszych biurach w Lublinie, Łodzi, Poznaniu i Warszawie odbyła się charytatywna zbiórka na rzecz podopiecznych Hospicjum Domowego w Poznaniu.

Podopieczni Hospicjum to głównie dzieci z ciężkimi, często nieuleczalnymi chorobami oraz schorowane osoby starsze, które wymagają całodobowej opieki. Personel Hospicjum stara się im pomóc w ciężkiej sytuacji, zapobiegać rozwojowi chorób oraz uśmierzyć ból.

W Gfi Poland zdecydowaliśmy się pomóc właśnie im. Przez ok 3 tygodnie zbieraliśmy datki do puszek oraz paczki z prezentami. Co więcej, aby zachęcić naszych pracowników do udziału w zbiórce zorganizowane zostały akcje takie jak: loteria świąteczna, kiermasz świąteczny oraz aukcja przepięknych bombek, które były wystawione przez Zarząd. Akcje cieszyły się zainteresowaniem wśród naszych pracowników i okazały się być dużym sukcesem. Nie spodziewaliśmy się, że uda nam się zebrać taką sumę!

Za część zebranych środków zakupione zostały prezenty dla dzieci, pomoce higieniczne ( kremy, chusteczki nawilżane itp.), a nawet sprzęt medyczny taki jak ssak przenośny.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim naszym Kolegom i Koleżankom z Gfi Poland za ogromne wsparcie zbiórki. Dowiedzieliśmy się, że z uzbieranych środków będzie wykończone nowe sale dla podopiecznych z Hospicjum Domowego w Poznaniu.