Inetum Polska > Aktualności > firmowe > Jeszcze więcej korzyści dla Klientów

Jeszcze więcej korzyści dla Klientów

Równo trzy lata temu Imapq dołączył do międzynarodowej Grupy Gfi, która zatrudnia obecnie 19 000 specjalistów IT w 20 krajach. W tym roku spółka Impaq zmieniła nazwę firmy na Gfi Poland, a także poszerza swoje portfolio o nowe rozwiązania technologiczne mające zastosowanie, m.in. w branży finansowej, telekomunikacyjnej, elektronicznej, motoryzacyjnej i lotniczej.

Kompleksowe usługi

Firma Impaq działa na światowych rynkach od 1992 roku. Połączenie z Gfi oznaczało przede wszystkim wprowadzenie nowych rozwiązań odpowiadających na potrzeby Klientów oraz Partnerów. Kompleksowy wachlarz usług oraz międzynarodowy zespół specjalistów IT umożliwia realizację różnorodnych projektów na całym świecie w obszarach takich jak: rozwój oprogramowania, integracja i utrzymanie systemów oraz wsparcie w obszarze zarządzania IT i zarządzania procesami biznesowymi. 

„Obecnie Impaq Group (Gfi East) zatrudnia 863 pracowników w pięciu krajach: w Polsce, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Rumunii oraz Austrii. Dołączając w kwietniu 2016 roku do grupy Gfi Informatique (Gfi) korzystamy z 19 000 specjalistów IT w 20 krajach. Realizując projekty budujemy interdyscyplinarne zespoły składające się ze specjalistów z różnych krajów, a to pozwala nam jeszcze lepiej wykorzystać synergię i dopasować usługi do potrzeb naszych Klientów.” – mówi Rafał Polański, General Manager Gfi East, Group VP                               

Gfi Informatique to międzynarodowy dostawca usług IT, który swoim klientom oferuje doradztwo, integrację systemów informatycznych, software solutions oraz outsourcing specjalistów. To co łączy Impaq i Gfi to komplementarność usług. Impaq korzysta z 17 centrów usług (Shared Service Centers), które oferuje grupa Gfi, z czego aż 4 zlokalizowane są w Polsce (w Warszawie, Lublinie, Poznaniu i Łodzi).

Nowa odsłona firmy

Rebranding firmy Impaq na Gfi jest konsekwencją ciągłego inwestowania w rozwój marki. Nowa identyfikacja wizualna obejmuje zmienione logo, nową stronę internetową oraz materiały marketingowe, którymi firma posługuje się w relacjach z Klientami i Partnerami. 

Wizerunek firmy budowany jest na bazie wartości, takich jak: praca zespołowa, odpowiedzialność, innowacyjność oraz jakość. Tworzą one czytelną dla Klientów spójną całość. 

Wprowadzane przez Impaq zmiany w zakresie identyfikacji wizualnej mają za zadanie wspierać aktualne pozycjonowanie firmy mieszczące się w idei; New Challenges New Ideasco oznacza, że każdy nowy projekt, każde nowe wdrożenie prowadzi do realizacji nowych pomysłów i efektywnych rozwiązań dla Klientów.