Business Development Manager

Wymagania

  • 4 lub więcej lat udokumentowanego doświadczenia w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży, w tym 2 lata doświadczenia w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży szeroko rozumianych usług IT (zarówno tworzenie oprogramowania na zamówienie, jak i usługi w modelu T&M) na rynkach międzynarodowych, z naciskiem na Wielką Brytanię/Niemcy/kraje Nordyckie,
  • dążenie do osiągania wyznaczonych celów sprzedażowych (cel: Przychód/Marża),
  • udokumentowane sukcesy w rozwoju biznesu i pozyskiwaniu nowych klientów na rynkach międzynarodowych,
  • wysoka motywacja i zaangażowanie do pracy w międzynarodowym środowisku klientów,
  • umiejętności strategicznego planowania sprzedaży,
  • orientacja w technologiach IT: Back-end (Java, C#), Front-end (JS, Angular, React, Vue.js, itp.),
  • biegła znajomość języka polskiego,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wysoka kultura osobista,
  • innowacyjne pomysły i sposoby pozyskiwania klientów. Aktywność w mediach społecznościowych będzie dodatkowym atutem.

Zadania

Na stanowisku Business Development Manager​ będziesz miał/a okazję wykazać się kreatywnością, realizować własne pomysły i pracować nieszablonowo. Pracujemy według harmonogramu, ale jest też miejsce na Twoje pomysły. Na tym stanowisku oczekujemy samodzielności i doświadczenia w sprzedaży międzynarodowej.

  • sprzedaż usług IT firmy na rynki międzynarodowe, w szczególności
  • UK/Niemcy/kraje Nordyckie,
  • zwiększanie potencjału sprzedażowego firmy za granicą z naciskiem na pozyskiwanie nowych klientów i współpracę z Partnerami Biznesowymi,
  • przygotowywanie i przedstawianie ofert,
  • negocjowanie umów i kontraktów na usługi IT,
  • analizowanie potrzeb klientów/rynku, definiowanie wymagań i tworzenie nowych pomysłów w celu zwiększenia sprzedaży,
  • przygotowywanie i wdrażanie strategii sprzedaży na rynki zagraniczne,
  • generowanie leadów, a także konwertowanie na klientów nowych leadów pochodzących z działu marketingu i zespołu Lead Generation (odrębna jednostka sprzedażowa),
  • budowanie długoterminowych relacji partnerskich z klientami i partnerami biznesowymi.

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • System kafeteryjny
  • Komfortową pracę zdalną – dostarczymy Ci potrzebny sprzęt biurowy i elektroniczny
  • Zespołowy budżet integracyjny na spotkania online i onsite
  • Możliwość udziału w licznych akcjach charytatywnych
  • Lokalne inicjatywy sportowe, luźna atmosfera, … no i świetni współpracownicy!

Opis firmy

Inetum to ucieleśnienie ambicji Grupy i ukazanie czym się stała: globalną, zintegrowaną firmą z 27 000 zespołem utalentowanych specjalistów IT w 26 krajach, ze zwiększonymi zdolnościami do działania lokalnie, aby być jeszcze bliżej swoich klientów. Współpraca z nami jest na najwyższym poziomie, co potwierdza certyfikat #TopEmployer.

Świadczymy kompleksowe usługi IT oraz doradcze na terenie Europy. Posiadamy biura w 5 krajach: Polska, Wielka Brytania, Szwajcaria, Austria i Rumunia. Firma Inetum Poland (Gfi East) rośnie z każdym rokiem i zatrudnia już ponad 900 specjalistów IT, w tym ponad 750 deweloperów. Pracujemy z operatorami telekomunikacyjnymi, instytucjami finansowymi oraz branżą lotniczą w obszarach takich jak: innowacyjność usług, automatyzacja procesów biznesowych oraz efektywność operacyjna. Utrzymujemy 20 wyspecjalizowanych grup oraz wspieramy ponad 30 systemów i platform.

Jesteśmy ekspertami w poniższych technologiach:

  • Artificial Intelligence & Machine Learning
  • Business Intelligence
  • Big Data
  • Cloud
  • Blockchain.

Dołącz do nas

Miejsce pracy

Warszawa

Najczęściej zadawane pytania

Co się dzieje z pracownikiem, kiedy kończy się jego projekt?

Nasza długoletnia obecność na rynku i ciągły rozwój to między innymi dbałość o poczucie stabilizacji wśród pracowników. Dlatego zależy nam na tym, żeby nasi pracownicy po zakończeniu danego projektu mieli przydzielane kolejne zadania zgodne z ich kompetencjami i możliwościami. Jeżeli zdarzy się, że nie będziemy mieli dla Ciebie projektu zewnętrznego, wówczas otrzymasz zadania realizowane wewnątrz Inetum.

Czy możliwa jest praca zdalna?

W Inetum realizujemy projekty dla wielu klientów z Polski oraz zagranicy, ale większość naszych pracowników wykonuje swoje zadania zdalnie lub z biur Inetum.

Czy po zatrudnieniu będę pracował w Inetum czy u klienta?

Przeważająca większość naszych pracowników wykonuje swoje zadania w ramach projektu dla klienta, pracując zdalnie lub z jednego z biur Inetum w Polsce (aktualnie pracujemy w większości zdalnie). Realizujemy także projekty, w których całe zespoły delegowane są do biur klienta, jak również takie, w których co jakiś czas odwiedzamy klienta w jego siedzibie (w Polsce i za granicą).

Czy rekrutujecie tylko do Inetum, czy także do klienta?

W Inetum realizujemy projekty dla wielu klientów z Polski oraz zagranicy, ale większość naszych pracowników wykonuje swoje zadania zdalnie lub z biur Inetum. Podczas procesu rekrutacji zostaną Ci wstępnie przedstawione projekty, w których najlepiej sprawdzą się Twoje doświadczenie i kompetencje. Wtedy też będziemy mogli ustalić, gdzie będzie Twoje docelowe miejsce pracy.

Jak długo trwa proces rekrutacji?

Jeżeli Twoje CV spełnia wymagania oferty i projektu, wówczas skontaktujemy się z Tobą natychmiastowo. Zazwyczaj cały proces trwa do 14 dni. Jeśli Twoja aplikacja nie zakwalifikuje się do danego procesu – nic straconego – nadal może być rozpatrywana w kontekście innych projektów.