Inetum Polska prowadzi zakrojoną na szeroką skalę akcję Job XP’ 48h Poland

14.06.2022

Wydarzenie rekrutacyjne Job XP’ 48h odbywa się w biurach Inetum Group na całym świecie. W 2022 roku Inetum zamierza zatrudnić 7000 osób na całym świecie. W ramach realizowanego planu UPSCALE23 firma rekrutuje specjalistów w obszarach takich jak chmura, programowanie, cyberbezpieczeństwo, automatyzacja i analiza danych.

Grupa Inetum, która obecnie zatrudnia 27 000 pracowników w 26 krajach, prowadzi jedną z największych akcji rekrutacyjnych w sektorze usług i rozwiązań IT, z planem zatrudnienia 7 000 osób na całym świecie, w tym 120 w Polsce. W czerwcu odbędą się wydarzenia Devoxx Poland i Job XP’ 48h Poland, które pozwolą zainteresowanym poznać firmę i wziąć udział w procesie rekrutacyjnym. Specjalistom IT w Polsce grupa zaoferuje zarówno stałą, jak i tymczasową współpracę.

Poznaj Inetum w 48 godzin

Aby sprostać wyzwaniom tego ambitnego planu rekrutacyjnego, Inetum jako złoty sponsor wydarzenia zaprasza 22-24 czerwca na Devoxx Poland w Krakowie. Podczas konferencji firmę reprezentować będzie m.in. Jean-François Gaudy, wiceprezes ds. innowacji i technologii cyfrowych w Inetum oraz Marcin Chrost, Senior Java & Web Developer, Technical Leader z ponad 15-letnim doświadczeniem oraz trener IT i prelegent. Ponadto Inetum przygotowało wiele atrakcji dla uczestników, w tym wyścig z nagrodami w profesjonalnym symulatorze F1.

Z kolei 29-30 czerwca w siedzibie głównej Inetum Polska w Warszawie odbędzie się wydarzenie Job XP’ 48h Poland, które każdemu daje możliwość poznania firmy od kuchni, co najczęściej jest możliwe dopiero podczas okresu próbnego. Na miejscu będzie możliwość porozmawiania z ekspertami, osobami zarządzającymi, a także rekruterami, którzy chętnie opowiedzą o realizowanych przez Inetum projektach. W trakcie eventu odbędą się także warsztaty zarówno dla specjalistów na poziomie juniorskim, jak i regular / senior.

Więcej informacji na stronie wydarzenia WeAreInetum.pl, a zainteresowanych już teraz zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym join@inetum.com

Poszukiwani specjaliści:

  • Programiści Java, .NET, FullStack, Python, ServiceNow, AWS, Front End, NodeJS,
  • Inżynierowie DevOps, Cloud Architekci,
  • Produkt Ownerzy, Scrum Masterowie,
  • Inżynierowie baz danych,
  • Testerzy manualni i automatyzujący,
  • Analitycy biznesowi oraz systemowi

Dzięki wielosektorowemu i lokalnemu podejściu Inetum oferuje wszystkim tym specjalistom wiele różnorodnych projektów i możliwości, które obejmują cały obszar IT i cyfrowy łańcuch wartości (Digital Value Chain).

„Wyzwaniem dla nas jest pozyskanie jak największej liczby kandydatów w jak najkrótszym czasie. Nasi rekruterzy i managerowie są na nie gotowi! Mamy do zaoferowania ciekawe projekty, zarówno krajowe, jak i międzynarodowe, we wszystkich sektorach biznesowych, a także szkolenia, możliwości rozwoju kompetencji i uzyskania certyfikatów”

– mówi Monika Terlecka, Dyrektor HR.

Jak dodaje Marek Pokorski, Dyrektor Zarządzający Inetum Polska: 

„W Polsce zatrudniamy już ponad 750 ekspertów, którzy wspierają klientów Grupy. Dajemy szansę aplikowania wszystkim zainteresowanym – zarówno nowym osobom w branży, jak i doświadczonym ekspertom lub osobom poszukującym możliwości zmiany zawodowej. Każdy ma szansę stać się częścią Grupy i kształtować z nami swoją karierę w preferowanych przez siebie technologiach i sektorach. W związku z dynamicznym rozwojem jako Grupa  prowadzimy tę akcję rekrutacyjną, z tymi samymi ambitnymi celami, również na innych naszych rynkach w Europie”. 

Obecność lokalna – aby wspierać projekty krajowe i międzynarodowe

W ostatnich latach, a zwłaszcza niedawno w związku z kryzysem zdrowotnym, cyfryzacja przedsiębiorstw i codziennych rozwiązań przyspieszyła jak nigdy dotąd. Rekrutacja wystarczającej liczby osób jest ważna, ponieważ pozwoli zapewnić jak najlepsze wsparcie dla klientów w ich projektach transformacji, pomagając im wykorzystać pełnię potencjału technologii (digital flow) i czyniąc z niej siłę napędową. Odpowiedzią Inetum na szybki i stały wzrost potrzeb klientów, dużych i średnich przedsiębiorstw działających we wszystkich sektorach, jest nasze dążenie do bycia blisko.

Dzięki ciągłemu wzrostowi od ponad 10 lat, Inetum postrzega włączanie nowych talentów do organizacji jako jeden z filarów rozwoju i realizacji planu strategicznego, który pozwala zaspokoić potrzeby przedsiębiorstw w zakresie osiągnięcia korzyści z wykorzystania technologii cyfrowej (positive digital flow). Celem podejścia lokalnego Inetum jest lepsze uchwycenie wyzwań coraz bardziej zglobalizowanego i wciąż zmieniającego się otoczenia. Oznacza to konieczność posiadania kompetencji we wszystkich dziedzinach i zawodach cyfrowych, w tym także tych nowo powstających.

O Inetum, Positive Digital Flow

Inetum Polska Sp. z o.o. (wcześniej Gfi) to firma świadcząca usługi IT, która dostarcza usługi i rozwiązania cyfrowe. Z rozwiązań implementowanych przez ponad 750 pracowników firmy korzystają podmioty w 24 krajach, poza Polską kluczowe rynki to Wlk. Brytania, Szwajcaria, Niemcy i Skandynawia. W 2021 roku Inetum Polska Sp. z o.o. osiągnęła przychody w wysokości 100 mln złotych. Inetum Polska należy do globalnej Grupy Inetum, która pomaga firmom i instytucjom w osiągnięciu maksymalnych korzyści z technologii cyfrowej (positive digital flow). Działając w ponad 26 krajach, Grupa Inetum zatrudnia prawie 27 000 pracowników, a w 2021 roku osiągnęła obroty w wysokości 2,2 mld euro.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:

Senior HR Specialist

Magdalena Kołakowska

magdalena.kolakowska@inetum.com