Inetum Polska partnerem strategicznym Devoxx Poland

14.06.2022

Inetum Polska zostało partnerem strategicznym Devoxx Poland – największego wydarzenia związanego z technologiami Java w Polsce, w którym udział weźmie ponad 1500 specjalistów. Tym samym firma pragnie zaznaczyć swój udział w rynku, pochwalić się osiąganymi wynikami, projektami, a także przejęciem w marcu tego roku spółki JCommerce, co pozwoliło podwoić wielkość polskiego oddziału Inetum i umocnić pozycję.

Wraz z ustabilizowaniem się na rynku sytuacji wynikającej z pandemii COVID19 i powrotem konferencji do trybu stacjonarnego Inetum Polska zdecydowało się na aktywny udział w wydarzeniu, stając się partnerem strategicznym.

„Naszym celem jest budowanie wizerunku eksperta i lidera w branży rozwoju oprogramowania, a tego nie można osiągnąć, unikając wydarzeń takich jak Devoxx Poland, podczas których mamy możliwość wymienić się doświadczeniami z innymi ekspertami i firmami. Chcemy pokazać nasze zaangażowanie i zaznaczyć swój wkład w rozwój polskiego rynku IT. Mamy ambitne cele i wiele ciekawych międzynarodowych projektów, którymi chcemy pochwalić się przed szerokim gronem specjalistów”.

Marek Pokorski, Dyrektor zarządzający Inetum Polska

Podczas konferencji, na stoisku Inetum czekają różne atrakcje dla uczestników. Oprócz przygotowanych specjalnie na tę okazję koszulek oraz Inetum Beer chętni będą mogli spróbować swoich sił na wirtualnym torze wyścigowym, siadając za sterami profesjonalnego symulatora F1, i wygrać jedną z trzech konsol do gier Nintendo Switch OLED.

Inetum posiada także swoją reprezentację wśród prelegentów konferencji:

Jean-François Gaudy, wiceprezes ds. innowacji i technologii cyfrowych w Inetum

Temat wykładu: Putting it all together: the new Turing test

Marcin Chrost, Senior Java & Web Developer, Technical Leader z ponad 15-letnim doświadczeniem oraz trener IT i prelegent

Temat wykładu: IntelliJ debugger tips & tricks

„Wspieramy naszych pracowników w budowaniu własnego wizerunku, który ma także bezpośredni wpływ na postrzeganie naszej organizacji. Chcemy przyciągać talenty i osoby, które poza kompetencjami technicznymi posiadają też inne umiejętności i pasje. W całej grupie Inetum takie osoby są wysoko cenione i wspierane w ramach różnych akcji wewnętrznych”.

Monika Terlecka, Dyrektor HR Inetum Polska

Devoxx Poland Supporter Badge - Inetum Polska partnerem strategicznym Devoxx Poland

Na ten rok firma planuje jeszcze wiele aktywności, podczas których będzie można bliżej poznać markę Inetum. 29-30 czerwca w warszawskim biurze Inetum odbędzie się dwudniowy event JOB XP’ 48H Poland. To wydarzenie, które odbywa się w oddziałach Inetum na całym świecie. W ramach tego wydarzenia zapraszamy programistów i innych specjalistów na warsztaty, sesje networkingowe z pracownikami naszego działu HR oraz udziału w konkursie, w którym do wygrania jest Macbook.

Zarejestruj się na WeAreInetum.pl i weź udział w JOB XP’ 48H Poland.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:

Head of Marketing

Przemysław Nowakowski

przemyslaw.nowakowski@inetum.com

tel. +48 668 379 932